Just One Last Time - David Guetta ft. Taped Rai debiutuje w Global Liście! Czy kawałek podbije notowanie? [VIDEO]

2013-01-27 19:15

Just One Last Time to kolejna propozycja od Davida Guetty w duecie z Taped Rai, której udało się zadebiutować w Global Liście 27 stycznia 2013 roku. Piosenka to drugi singiel z krążka Nothing But The Beat 2.0. Czy ma szansę stać się hitem na miarę Titanium? Sprawdź już teraz tylko na Eska.pl!

Just One Last Time to utwór Davida Guetty z gościnnym udziałem szwedzkiego duetu muzycznego Taped Rai, któremu 27 stycznia 2013 roku udało się zadebiutować na 25 miejscu Global Listy. Kawałek to druga piosenka promująca drugą odsłonę piątego albumu francuskiego DJ-a i jednocześnie dziewiąty singiel z cyklu Nothing But The Beat.

Singlowe Just One Last Time swoją radiową premierę miało w listopadzie 2012 roku zajmując wówczas miejsca w pierwszej dziesiątce list przebojów w Belgii i Wielkiej Brytanii. Fani utworu mogą także oglądać dostępny od grudnia 2012 roku klip do nagrania.

Czy nowa propozycja od Davida Guetty w Global Liście powtórzy sukces takich przebojów jak Tiatanium czy też Turn Me One i stanie się hitem Radia Eska? Czekamy na Wasze komentarze!


Zobacz na Eska.pl Just One Last Time - David Guetta ft. Taped Rai!JB

Najnowsze