Julio Iglesias marzy o występie z Justinem Bieberem [VIDEO]

2013-04-15 12:52

Julio Iglesias marzy o duecie z Justinem Bieberem. Wokalista był w latach 70 XX wieku jednym z najpopularniejszych wokalistów. Duet z Bieberem to dla niego wielka szansa na powrót dawnej popularności. Na Eska.pl możecie posłuchać przebojów Julio Iglesiasa oraz Justina Biebera.

Julio Iglesias podczas jednego z wywiadów wyznał, że chciałby zaśpiewać w duecie z Justinem Bieberem. Wokalista jest zafascynowany wokalem i umiejętnościami scenicznymi idola nastolatków. Być może Justin Bieber zgodzi się zaśpiewać z gwiazdą lat 70 i dzięki temu Julio ponownie podbije listy przebojów na całym świecie!

>>>All Around The World Justina Biebera w wersji akustycznej

Julio Iglesias jest ojcem innego znanego wokalisty, Enrique Iglesiasa, którego popularność jest prawie tak wielka jak sławnego taty. Czasy największych sukcesów Iglesiasa seniora przypadają na lata 70 XX wieku. Jego płyty rozeszły się w liczbie 300 milionów egzemplarzy. Iglesias otrzymał 2600 złotych i platynowych płyt i wszedł do pierwszej dziesiątki artystów, których płyty rozeszły się w największej liczbie egzemplarzy.
Jego najpopularniejsze piosenki to Amor, To All The Woman I Loved Before oraz Baila Morena.

Zobacz El Bacalao - Julio IglesiasZobacz All Around The World - Justin BieberNie czytałeś jeszcze?

Doda u Kuby Wojewódzkiego

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze