Julinek Park 10 lipca 2022 - ESKA Pool Party, koncert Darii i inne atrakcje w parku wodnym

2022-07-08 20:22
Julinek pool party
Autor: ESKA

Nadszedł moment, na który czekało wiele osób, nie tylko z Mazowsza. Nowoczesny Park Wodny wybudowany na terenie dawnej bazy cyrkowej w podwarszawskim Julinku zaczął przyjmować pierwszych gości. Właśnie z tej okazji, w niedzielę 10 lipca br. odbędzie się ESKA Pool Party będące oficjalną inauguracją nowego miejsca na turystycznej mapie Polski. Podczas wydarzenia nie zabraknie emocji i dodatkowych atrakcji – na czele z koncertem gwiazdy specjalnej – DARII. UWAGA: Na hasło „radioeska” przy kasie tego dnia: rabat 50%!

ESKA Pool Party to wydarzenie będące oficjalną inauguracją Parku Wodnego. Odbędzie się w niedzielę 10 lipca w Julinek Parku i potrwa cały dzień. Emocje rozpoczną się już przed południem. Wówczas wszyscy goście będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych warsztatach tanecznych pt. „Uczymy się tańczyć latino”. Każda osoba, która przegapi zaplanowane warsztaty nie musi się obawiać. Odbędą się one trzykrotnie – w okolicach południa oraz kolejno, dwie i trzy godziny później. Wiele frajdy bez wątpienia sprawi zaplanowane na godzinę 12:30 oraz 15:30, jedyne w swoim rodzaju Piana Party, podczas którego beztrosko poszaleją wszyscy uczestnicy zabawy – zarówno dzieci, jak i dorośli. Nie zabraknie dawki dobrej muzyki podczas przygotowanych specjalnie na tę okazję DJ setów oraz koncertu gwiazdy wieczoru, którą będzie DARIA. Artystka szturmem podbiła listy przebojów oraz serwisy streamingowe, a jej piosenka pt. Paranoia tylko w serwisie YouTube została odtworzona ponad 20 mln razy. W koncercie DARII udział mogą wziąć wszyscy goście Parku Wodnego. Początek widowiska zaplanowano o godz. 18:30.

UWAGA: Na hasło „radioeska” przy kasie tego dnia: rabat 50%!

Daria o skandalu w Sopocie. Tancerz POCAŁOWAŁ ją na wizji!

W bliskim sąsiedztwie strefy basenowej znajdują się punkty gastronomiczne, gdzie apetyt pomogą zaspokoić lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych pyszne dania, takie jak m.in. burgery, pizza czy bowle, przekąski oraz lody rzemieślnicze – wszystko oparte na ekologicznych i jakościowych produktach. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnich, kolorowych drinków, które bez wątpienia umilą dorosłym dobrą zabawę blisko natury. Nie ma wątpliwości, że ESKA Pool Party połączone z koncertem DARII na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości Julinka.

Sonda
Julinek Park - lubisz to miejsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze