Julianna Olańska faworytką The Voice of Poland? Znacie ją z innego show!

2020-09-29 14:30 Maksymilian Kluziewicz
Julianna Olańska
Autor: YouTube/The Voice of Poland

Jedenasta edycja The Voice of Poland obfituje w zaskakujące występy bardzo zdolnych uczestników. Jednym z największych objawień tej odsłony show jest bez wątpienia Julianna Olańska. Wokalistka zachwyciła wszystkich trenerów swoim wykonaniem utworu z repertuaru Darii Zawiałow. Widzowie mogą kojarzyć tę niepokorną uczestniczkę z innego talent show. Którego? Sprawdź na ESKA.pl.

Julianna Olańska w The Voice of Poland pokazała, na co ją stać! Wystarczyło zaledwie kilka dźwięków, by Tomson stwierdził, że ma do czynienia z zawodową wokalistką. Uczestniczka sięgnęła po utwór z repertuaru Darii Zawiałow i sprawiła, że scena zapłonęła. Piosenka Hej, hej! pozwoliła Juliannie na zaprezentowanie swojego rockowego pazura. Mimo że trenerzy zachwycali się głosem 28-latki właściwie od początku, to odwrócili się w jej stronę dopiero pod koniec występu.

- Trzymaliśmy cię w niepewności, bo chcieliśmy słyszeć ten występ do samego końca, nie rozpraszając się - powiedział tuż po występie Michał Szpak.

Również internauci są zachwyceni talentem uczestniczki, która zdecydowała się szkolić swój warsztat pod czujnym okiem chłopaków z Afromental. Wielu z nich uważa, że wokalistka ma wielkie szanse na to, by znaleźć się w finale. Zapewne część fanów programów muzycznych ją rozpoznało. Zanim Julianna Olańska pojawiła się na przesłuchaniach do The Voice of Poland, brała udział w innym, równie popularnym show.

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w The Voice of Poland! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Julianna Olańska - The Voice of Poland

Wielu uczestników The Voice of Poland próbowało wcześniej w innych programach. Jednym z takich przypadków jest Julianna Olańska. Widzowie mogli podziwiać talent tej artystki w polsatowskim show Must Be The Music. Wokalistka była uczestniczką jedenastej edycji programu. Na castingu zaśpiewała utwór z repertuaru Bruno Marsa - Locked Out of Heaven.

Najnowsze