Julia Żugaj Wersow

i

Autor: ESKA.pl // YouTube/WERSOW

wywiad

Julia Żugaj zdradziła sekret Wersow? Ciąża influencerki sporo zmieniła!

2023-12-02 12:00

Jakiś czas temu Julia Żugaj zdradziła nam, że w przyszłości chciałaby tworzyć content mamowy. Zapytana o to, czy zdarza jej się rozmawiać z Wersow o dziecku, influncerka przyznała, że tak. Jak się okazuje, ciąża Weroniki sporo zmieniła w jej życiu prywatnym. Gwiazda sieci z rozbawieniem przyznała, że zdarza jej się wywierać presję na swoim partnerze.

Julia Żugaj i Wersow znają się nie od dziś. Drogi influencerek przecinały się kilkukrotnie, a wykonawczyni hitu "Południowy biegun" była nawet jedną z gościń autorskiego formatu Weroniki. Po tym, jak Julia podjęła współpracę z producentami, którzy tworzą debiutancki album Sowy, zdarzało im się wpadać na siebie w pracowni Hotelu Torino. Z okazji premiery świątecznego krążka "Świąteczne harmonie" Julia Żugaj odwiedziła eskowe studio, by zdradzić nieco więcej na temat jego powstania. W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat jej koleżanki z branży. Podczas swojej ostatniej wizyty Julia zdradziła nam bowiem, że w przyszłości chciałaby tworzyć content mamowy, nie wiedząc wówczas o ciąży Wersow. Czy w związku z tym zdarza jej się poruszać z nią rodzicielskie tematy? Okazuje się, że tak. Julka nie ukrywa, że ciąże znanych influencerek sporo zmieniły w jej własnym życiu.

Wersow wyprawia mini-wesele! To huczna impreza na początku grudnia

Julia Żugaj o świętach, teoriach spiskowych i Wersow. Nie spędzi Wigilii z Maćkiem!

Julia Żugaj o ciąży Wersow

Wersow jest bezsprzecznie najbardziej znaną mamą wśród influencerek. Jak się okazuje, Julii Żugaj zdarza się rozmawiać z nią na tematy związane z rodzicielstwem. W końcu youtuberka nie ukrywa, że sama w przyszłości chciałaby tworzyć content mamowy.

Przez to, że tworzyłyśmy u jednych producentów, to gdzieś tam się przecinałyśmy i podpytywałam ją: "A jak tak pracujesz, to kto jest z Mają?". Powiedziała mi, że sporo pomagają jej dziadkowie, czego zazdroszczę, bo ma ich prawie na miejscu. My [z Maćkiem] mamy daleko. Moja rodzina jest na Śląsku, a Maćka przy Zielonej Górze. Zostałam bardzo zinfluencerowana. Przez te wszystkie influencerki, które są teraz w ciąży, codziennie chodzę do Maćka i pytam "A kiedy się oświadczysz? Wzięlibyśmy ślub w przyszłym roku, potem kupili dom". Planuję sobie to wszystko - wyznała ze śmiechem.

Całą rozmowę znajdziecie powyżej, jak i na eskowym YT.