Julia Żugaj

i

Autor: materiały ESKA.pl

tylko u nas

Julia Żugaj w "Tańcu z gwiazdami". Wyznała, komu kibicuje. Nie jest to Roxie!

2024-04-22 14:00

Nie jest tajemnicą, że Julia Żugaj miała początkowo pojawić się w tej edycji "Tańca z gwiazdami". Ostatecznie produkcja postawiła na kogoś innego. Influencerka miała jednak okazję gościć na widowni popularnego show. Komu kibicuje?

Julia Żugaj nie ukrywa, że marzy jej się kariera telewizyjna. Topowa polska influencerka regularnie pojawia się w rozmaitych formatach, które mogą przybliżyć ją do spełnienia zawodowego marzenia. Gwiazda sieci pojawiła się już m.in. w "Pytaniu na śniadanie", "You Can Dance" czy na "Bestsellerach Empiku". Teraz przyszedł czas na debiut w Polsacie i to w "Tańcu z gwiazdami", w którym, jak powiedziała nam w lutym, miała szansę wystąpić.

Rozmawialiśmy z produkcją "Tańca z gwiazdami", jednak końcowo produkcja stwierdziła, że chce, by ta edycja była typowo gwiazdorska, żeby największe [gwiazdy wzięły w niej udział]. (...) Niestety nie udało się, ja byłam bardzo chętna. Mam nadzieję, że przyszła edycja będzie już moja - wyznała przed kamerami.

Julia wspólnie z narzeczonym Maćkiem pojawili się na widowni, skąd kibicowali swojej ulubionej parze - Anicie Sokołowskiej i Jackowi Jeschke. Dlaczego akurat im? 

Julia Żugaj odrzucona z "Tańca z gwiazdami". Powód jest szokujący!

Julia Żugaj zaręczona. Nie wzięli jej do Tańca z Gwiazdami!

Julia Żugaj w "Tańcu z gwiazdami"

Jak udało nam się dowiedzieć, Julia ma za sobą lekcję u Jacka Jeschke. Influencerka dość surowo ocenia jednak swoje umiejętności w tańcu towarzyskim.

Wiesz co, jestem wielką fanką Jacka jako tancerza. Byłam w swoim życiu na jednej lekcji tańca towarzyskiego, poszło mi tragicznie i to było właśnie u Jacka, ale dał mi naprawdę bardzo dużą motywację. Stwierdziłam: dobra, jak już mam się tego uczyć, to się nauczę tego kiedyś w "Tańcu z gwiazdami". Na razie odpuszczam, bo zupełnie mi to nie szło - powiedziała.

Julka zdradziła też, że trzyma kciuki za Roksanę Węgiel, jednak nie tak mocno jak za Anitę Sokołowską.