Julia Żugaj i Fagata

i

Autor: AKPA, TVN

tylko u nas

Julia Żugaj ostro o Fagacie. Przez nią zrezygnowałaby z udziału w "Tańcu z gwiazdami"!

2024-05-27 9:27

Julia Żugaj już od kilku lat robi furorę w mediach społecznościowych. Jej content skierowany jest jednak do młodszej publiczności. Influencerka, świadoma tego, że oglądają ją dzieci, oficjalnie zapowiedziała, że jeśli Fagata faktycznie pojawiłaby się w "Tańcu z gwiazdami", ona musiałaby zrezygnować. Nie chodzi o brak sympatii względem raperki, ale o odpowiedzialność i szkody wizerunkowe.

Topowa polska influencerka Julia Żugaj od jakiegoś czasu coraz częściej pojawia się w telewizji. Tym razem gościła na Polsat Hit Festiwal w Sopocie. Narzeczona Sheo nie ukrywa, że kariera telewizyjna to coś, o czym marzy od dawna, a jeden z jej celów jest już właściwie na wyciągnięcie ręki. Jakiś czas temu Żugaj zdradziła nam, że otrzymała propozycję wystąpienia w "Tańcu z gwiazdami", jednak ostatecznie z niej zrezygnowano. Powodem miało być to, że nie jest zbyt znana publiczności, do której w głównej mierze skierowany jest ten kultowy format.

Rozmawialiśmy z produkcją "Tańca z gwiazdami", jednak końcowo produkcja stwierdziła, że chce, by ta edycja była typowo gwiazdorska, żeby największe [gwiazdy wzięły w niej udział]. (...) Niestety nie udało się, ja byłam bardzo chętna. Mam nadzieję, że przyszła edycja będzie już moja - mówiła nam w lutym.

Za kulisami imprezy w Sopocie Julia wyznała, że jej angaż do "TzG" wrócił na tapet. W ostatnim czasie sporo mówi się też o ewentualnym zatrudnieniu Fagaty - znanej z publikowania nagich zdjęć influencerki i raperki. Julia bez ogródek mówi, że gdyby Agata pojawiła się w formacie, ona musiałaby zrezygnować. Chodzi o poczucie odpowiedzialności.

Fagata wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?! Miałaby być nową Kaźmierską

Czy Robert Lewandowski jest Żugajką? Julia Żugaj odpowiada!

Żugaj mocno o Fagacie. Przez nią odmówiłaby udziału w "TzG"

Szykuje się drama w świecie influencerów? Raczej nie. Julia Żugaj w żadnym stopniu nie krytykuje działalności Fagaty, jednak mając na uwadze, że jej udział w "Tańcu z gwiazdami" ściągnąłby przed telewizory dzieci, najprawdopodobniej odmówiłaby przyjęcia propozycji ze strony Polsatu, gdyby umowę podpisała też kontrowersyjna raperka.

Myślę, że tak [odmówiłabym], dlatego że ja bym przyprowadziła moją widownię, która pewnie by poznała wszystkich uczestników, chociaż nie wiem do końca, jak działa formuła programu - czy ja w ogóle, jeśli dostałabym zaproszenie, to czy bym wiedziała, jacy są inni uczestnicy... Gdybym wiedziała, starałabym się zwracać uwagę na to, kto jest w tej edycji i czy na pewno chcę do tego programu przyprowadzać moją widownię, która jest bardzo charakterystyczną i bardzo zaangażowaną widownią i przedstawiać im osobistości, które niekoniecznie są pozytywne.

Szanujecie takie podejście?