Julia Żugaj w ciąży? Ten film mocno zdziwił fanów!

i

Autor: Screen z YT: CIĄŻOWE ZACHCIANKI!/Julia Żugaj

Julia Żugaj w ciąży? Ten film mocno zdziwił fanów!

2023-01-26 16:05

Julia Żugaj dodała film, którego tytuł wzbudza najprawdziwszy szok wśród internautów. Influencerka postanowiła rozpocząć przygodę z kontentem rodzicielskim. Nie da się ukryć, że jest to dosyć niespodziewane. Czy w niedługim czasie można spodziewać się, że gwiazda YouTube'a zostanie mamą? Sprawdziliśmy dla Was szczegóły!

Od dłuższego czasu internauci nie mają wątpliwości, że Wersow jest w ciąży. Teraz okazuje się, że jej koleżanka po fachu również może oczekiwać dziecka. Julia Żugaj jest ulubienicą młodszej widowni YouTube'a. Gwiazda od początków swojej kariery nie ukrywa, że uwielbia maluchy. Można się było spodziewać, że prędzej czy później sama zechce powiększyć swoją rodzinę. Jednak nikt nie spodziewał się, że mogłoby do tego dojść tak wcześnie! Influencerka dodała wzbudzający kontrowersje film, który jest typowym przykładem kontentu dla mam. Czy rzeczywiście niedługo sama nią zostanie? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

Lexy Chaplin TYMI słowami przesadziła? Internauci nie zostawili na niej suchej nitki!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Julia Żugaj w ciąży

Julia Żugaj na swój kanał wrzuciła film, którego tytuł wzbudza niemałe kontrowersje. Idolka dzieci postanowiła spełnić typowe zachcianki ciążowe. Wobec tego wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy rzeczywiście jest ona w ciąży? Otóż nie! Wideo zostało dodano jedynie w celu zapewnienia rozrywki widzom, jednak z całą pewnością osoby, które go nie obejrzały mogły być naprawdę zszokowane! W końcu nie zapowiadało się na to, aby influencerka w najbliższym czasie planowała powiększenie rodziny.

Friz ma kłopoty przez uczestniczkę Twoje 5 Minut. TEGO kompletnie nie przewidział!

Julia Żugaj - fandom

Julia Żugaj nie od dziś jest idolką młodzieży. Dzieci ją uwielbiają! Chodzą na koncerty, słuchają jej muzyki i zawzięcie oglądają filmy. Żugajki to jeden z największych fandomów w Polsce. Widać, że influencerka ma podejście do maluchów. Choć na potomka tej dziewczyny trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, z pewnością sprawdzi się idealnie w roli mamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE