Julia Żugaj szaleje ze znajomymi w centrum miasta. Takiej jej nie znacie!

i

Autor: ZPR Media / DIZZMA - TELEDYSK "GRAVITY" Julia Żugaj szaleje ze znajomymi w centrum miasta. Takiej jej nie znacie!

ZOBACZCIE SAMI

Julia Żugaj szaleje ze znajomymi w centrum miasta. Takiej jej nie znacie!

2024-04-25 12:32

Julia Żugaj to jedna z czołowych polskich influencerek. Tym razem, znana z niezwykłego talentu i charyzmy Julia, pojawiła się w najnowszym teledysku do singla artysty o pseudonimie DIZZMA. W klipie do utworu „Gravity” zobaczymy Julię Żugaj, która przenosi nas w magiczny wieczór, udowadniając, że miłość jest wartością, od której nie można się uwolnić.

Spis treści

  1. Dizzma - piosenka Gravity
  2. Julia Żugaj w teledysku Gravity - wideo

DIZZMA to projekt stworzony przez polskiego producenta muzycznego oraz DJ-a. Pod tym pseudonimem kryje się Andrzej Jaworski, który produkował i pisał piosenki dla takich artystów jak: Blanka, Roxie Węgiel, Marina, Viki Gabor, czy Justyna Steczkowska. Stworzył pełne udźwiękowienie dla programów telewizyjnych takich jak True Love, Hotel Paradise oraz tworzył podkłady do różnych koncertów telewizyjnych.

Julia Żugaj w "Tańcu z gwiazdami". Wyznała, komu kibicuje. Nie jest to Roxie!

Andrzej Jaworski jest multiinstrumentalistą, jako muzyk zagrał setki koncertów oraz występował z wieloma artystami z zagranicy m.in Bryan Adams, Jason Derulo, Shakin Stevens. W 2021 roku wygrał międzynarodowy konkurs Danube Sounds na najlepszy utwór, współpracował z laureatem 5 nagród Grammy Steve'm Dubem. Był uczestnikiem kilku międzynarodowych campów muzycznych. Współpracował z największymi publisherami w Europie, dla których tworzył piosenki na rynek zagraniczny.

Czy Robert Lewandowski jest Żugajką? Julia Żugaj odpowiada!

Dizzma - piosenka Gravity

Pasją Andrzeja jest muzyka klubowa, dlatego postanowił stworzyć projekt o nazwie "DIZZMA". Jego debiutancki singiel „Gravity” opowiada o relacji, w której jedna ze stron obawia się uczucia ze względu na swoje doświadczenia życiowe. Jednak po pewnym czasie, dzięki wspomnieniom najlepszych chwil, zdaje sobie sprawę, że to uczucie jest naprawdę niezwykłe i trudne do odrzucenia. Do utworu powstał teledysk, w którym zobaczymy m.in. Julię Żugaj, która zaskakuje i zachwyca, pozostawiając widzów z dreszczem emocji.

DIZZMA cały czas pracuje nad nowymi singlami, więc już wkrótce możemy spodziewać się kolejnych emocjonujących premier. 

Julia Żugaj w teledysku Gravity - wideo