Julia Żugaj rozpłakała się na scenie podczas koncertu Team X. Fani wyciągnęli do niej pomocną dłoń

2021-12-02 13:40
Julia Żugaj
Autor: screen z YouTube/Julia Żugaj

Julia i Sheo to youtuberzy, którzy należą do grupy Team X. Jeszcze kilka tygodni temu tworzyli zgraną parę zakochanych, jednak jednogłośnie podjęli decyzję o rozstaniu. Mimo iż nie są już razem, nadal łączy ich Team X, dlatego niedawno podczas wspólnego koncertu przeżyli smutne chwile. Najbardziej przeżyła wszystko Julia, jednak fani podali jej pomocną dłoń.

Julia Żugaj rozpłakała się na scenie podczas koncertu Team X. Fani wyciągnęli do niej pomocną dłoń. Julia Żugaj dołączyła do drugiej edycji Teamu X razem ze swoim chłopakiem Sheo (Maciek Ejsmont). Od samego początku chętnie dzielili się ze wszystkimi swoim życiem, nagrali nawet wspólną piosenkę o miłości - Przy Tobie, a internauci po prostu ich pokochali. Była to ich ulubiona para w internecie, od której biło niesamowite ciepło i prawdziwa miłość. Niestety była... Julia i Sheo kilka tygodni temu podjęli wspólną decyzję, aby zakończyć swój wieloletni związek. Przykra informacja pojawiła się w social mediach youtuberów i poruszyła całą społeczność fanów Teamu X. Nikt nie mógł uwierzyć czy dzieje się to naprawdę, czy jest to tylko nieśmieszny żart. Jak się jednak okazało nie był to psikus na fanach, a oficjalne zakończenie ich związku, który zepsuł się ze względu na natłok pracy i obowiązków.

Natsu - kiedyś i dziś

Julia Żugaj rozpłakała się na scenie

Julia Żugaj jest wrażliwą dziewczyną, która wszystko bardzo przeżywa. Jej fani mogli odczuć na to własnej skórze podczas koncertu w Gdańsku, który odbył się 28 listopada w ramach trasy koncertowej TeamXmas Christmas Tour. Pomimo rozstania Julia i Sheo wyszli na scenę, aby zaśpiewać dla swoich fanów ich miłosną piosenkę - Przy Tobie. Jak się jednak okazało, Julia nie dała rady udźwignąć tego zadania i na początku nie potrafiła zaśpiewać ani jednego słowa. Niestety emocje wzięły górę i pojawił się ogromny smutek nie tylko w jej sercu, ale i na twarzy. Na szczęście Julia Zugaj mogła liczyć na swoich fanów, którzy można śmiało stwierdzić, że podali jej pomocną dłoń. Wszyscy od razu zaczęli śpiewać jej zwrotkę, dodając jej tym otuchy. Julia i Sheo pod koniec ballady zaskoczyli wszystkich, ponieważ dodali do niej całkiem inne zakończenie. Mianowicie na koniec zaśpiewali piosenkę Sanah - To koniec. Mimo iż było wzruszająco, to fani Julii mocno przejęli się smutkiem swojej idolki.

- oni dalej się kochają to widać...

- ten płacz Julki był okropny zrobiło mi się smutno.....

- Ja wciąż czekam na post z napisem "to był prank"

- niech oni się pogodzą proszę...

- Boże... Jak to oglądałam przykro mi było jak Julka płakała ale mam nadzieję, że wrócą do siebie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze