Julia Żugaj

i

Autor: ESKA // Instagram Julia Żugaj

GWIAZDY

Julia Żugaj ma sobowtóra?! Teoria spiskowa wstrząsnęła fanami! Wszystko jasne

2023-12-01 16:05

Nagrania z koncertu Julii Żugaj w Kaliszu wywołały burzę w sieci. Influencerka, która ukrywała przefarbowane włosy, wystąpiła na scenie w peruce, co wzbudziło podejrzenia. Najbardziej kuriozalne teorie spiskowe mówią o tym, że gwiazda sieci wykorzystała sobowtórkę. Tylko u nas Julia skomentowała całe zamieszanie.

Julia Żugaj ma sobowtórkę?! Takie komentarze pojawiły się po koncercie influencerki w Kaliszu. Wszystkiemu winna okazała się peruka, pod którą... Julia Zugaj ukrywała efekt swojej metamorfozy. Jedna z topowych polskich influencerek postawiła na spore zmiany w swoim wyglądzie fizycznym. Julia, jak wyznała podczas rozmowy z nami, nieco znudziła się byciem blondynką i postawiła na ciemny look z czerwonymi pasemkami, idealnie wpasowującymi się w świąteczny klimat jej najnowszej płyty, z której pochodzi wielki hit "Południowy biegun". Młoda artystka zawitała do eskowego studia tuż po wybuchu "afery", więc nie mogliśmy zacząć inaczej, jak od zapytania jej o powody tak szokującej dla wszystkich Żugajek i nie tylko metamorfozy. Julia zdradziła nam, jak zareagowała na krążące po sieci doniesienia. 

Julia Żugaj pod okiem detektywów z TikToka. Prawda wyszła na jaw!

Julia Żugaj o świętach, teoriach spiskowych i Wersow. Nie spędzi Wigilii z Maćkiem!

Julia Żugaj - metamorfoza

Julia gościła w eskowym studiu w poniedziałek, chwilę po tym, jak sieć zalały teorie spiskowe dotyczące zatrudnienia przez nią sobowtórki. Influencerka reaguje na plotki ze śmiechem. Co natomiast skłoniło ją do metamorfozy, którą zaprezentowała dopiero w wideo na swoim kanale? Jak mówi - nuda. Gwiazda sieci podkreśla, że jako brunetka czuje się pewniejsza siebie.