gwiazdy

Julia Wieniawa zamieściła wymowne nagranie. Tak nawiązała do rozstania z Rozbickim

2024-06-24 11:47

Wieść o tym, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już razem, zelektryzowała fanów tej pary. Po ogłoszeniu przykrej informacji gwiazda nie zamierza już tłumić swoich emocji. Właśnie zamieściła w sieci nagranie, na którym wtulona w poduszkę słucha piosenki o złamanym sercu. Wielbiciele szybko ruszyli ze słowami pocieszenia.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki byli jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Od jakiegoś czasu w sieci pojawiało się jednak sporo doniesień o rzekomym kryzysie w ich związku, którego powodem miał być wylot Rozbickiego do Stanów Zjednoczonych. Julia przerwała w końcu milczenie i w rozmowie z "Pomponikiem" potwierdziła plotki, nie podając jednak powodów tej szokującej dla wielu decyzji. Po wyznaniu, jaka jest prawda, wokalistka i aktorka postanowiła więcej nie tłumić w sobie emocji i właśnie podzieliła się z fanami nagraniem do aktualnie najpopularniejszego utworu na świecie, czyli "Please Please Please" Sabriny Carpenter. Wtulona w poduszkę artystka jasno dała do zrozumienia, że cierpi po rozstaniu z ukochanym. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie oddanych fanów, którzy zasypali ją słowami wsparcia.

Zobacz: Julia Wieniawa pozuje z ciążowym brzuszkiem. Urocza sesja, mamy zdjęcia

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Julia Wieniawa nawiązała do rozstania

Za pośrednictwem Tik Toka Julia Wieniawa podzieliła się z fanami wymownym nagraniem. Na udostępnionym przez nią wideo widzimy, jak wtulona w poduszkę słucha hitu "Please Please Please" z repertuaru Sabriny Carpenter. Nieprzypadkowy wydaje się być fragment dotyczący właśnie złamanego serca.

- Heartbreak is one thing, my ego's another. I beg you, don't embarrass me, motherf*cker - słyszymy.

Fani aktorki i piosenkarki zasypali ją słowami wsparcia.

- i nagle przyjdzie dzień kiedy zdasz sobie sprawę, że dziś ani razu o nim nie pomyślałaś 

- trzymaj się! ja właśnie rozstałam się z chłopem po prawie 5 latach, wiem co czujesz 

Poprawiam Ci koronę. Jeszcze będzie pięknie, trzymaj się - czytamy.

Takie słowa z pewnością dodały jej otuchy!