Julia Wieniawa w nowej odsłonie. Nowy teledysk z ważnym przesłaniem

2021-07-30 11:46
Julia Wieniawa
Autor: YouTube/KayaxTV

Julia Wieniawa nie zwalnia tempa. Do sieci trafił właśnie teledysk zrealizowany do najnowszego singla aktorki i wokalistki, który zapowiada jej debiutanckie wydawnictwo. Gwiazda wygląda w klipie jak gwiazda Hollywood, ale nie to jest najważniejsze. Nowe wideo artystki zawiera ważny przekaz.

Julia Wieniawa - nowy teledysk jednej z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu cieszy się bardzo dobrym przyjęciem ze strony fanów, tak samo jak zaprezentowany przedpremierowo na antenie Radia ESKA singiel Na darmo. Znana z serialu Rodzinka.pl aktorka i wokalistka ani na moment nie zwalnia tempa i co rusz informuje wielbicieli o zaangażowaniu w nowe projekty. Po kilku miesiącach przerwy od wydawania solowych muzycznych projektów przyszedł czas na kolejny singiel zapowiadający debiutancki album Julii Wieniawy. Wybór padł na piosenkę Na darmo, o której artystka opowiedziała nieco więcej podczas swojej wizyty w ESKOWYM studiu. W trakcie rozmowy z Kasią Węsierską gwiazda przyznała, że jej najnowszy numer to godny następca wydanego w 2018 roku hitu Nie muszę. Julia zwróciła też uwagę na ważne przesłanie, jakie płynie z samej piosenki, jak i nakręconego do niej wideoklipu.

Julia Wieniawa - nowy teledysk

Nowy teledysk Julii Wieniawy, w którym wystąpili między innymi Maffashion oraz Arek Kłusowski, podbija sieć. Gwiazda podkreśla, że poza licznymi zmianami wizerunku, ma on znacznie więcej do zaprezentowania. Julia Wieniawa ukryła w nim ważne przesłanie.

Ta piosenka jest takim moim hymnem o spełnianiu marzeń. Opowiada o drodze, jaką musiałam przejść, jaką my, kobiety, przechodzimy, żeby dotrzeć do celu, do swoich pragnień. Często ta droga jest niełatwa. W piosence, jak i w klipie opowiadam o tym, że trzeba znaleźć w sobie tę siłę i prawdziwą moc i po prostu potrafić ją pokazać światu, wykorzystać, a życie wycisnąć jak cytrynę, bo ten moment może się już nie powtórzyć - wyznała w Radiu ESKA.

Zobaczcie najnowsze wideo artystki i dajcie się ponieść tańcu!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Najnowsze