Julia Wieniawa - tego teledysku już nie zobaczycie! Był prezentem od Antka Królikowskiego

2020-08-06 10:42 Maksymilian Kluziewicz
Julia Wieniawa
Autor: YouTube/KayaxTV

Fani Julii Wieniawy mogli przeżyć ostatnio lekkie zdziwienie. Mianowicie, jeden z teledysków z udziałem tej młodej i zdolnej artystki niespodziewanie zniknął z sieci. Wielu wielbicieli wokalistki i aktorki uważało, że to najbardziej naturalny, a zarazem najbardziej emocjonalny klip, w którym wystąpiła. Więcej o usuniętym wideoklipie do kawałka Julii Wieniawy przeczytacie na ESKA.pl.

Julia Wieniawa - teledysk, który był prezentem od Antka Królikowskiego - byłego partnera wokalistki i aktorki - niespodziewanie zniknął z sieci. Po osiągnięciu sukcesu w naszym kraju, dzięki udziałowi w serialu Rodzinka.pl, Julia Wieniawa postawiła również na muzykę. Młoda gwiazda zaprezentowała już szereg singli, które zapowiadają jej debiutancki album studyjny. Zdecydowanie największym hitem spośród wszystkich numerów, które dotychczas wypuściła Julia jest ten zatytułowany Nie muszę. Oryginalny teledysk zrealizowany do piosenki wygenerował już ponad siedemnaście milionów odsłon.

Zamieszczony na kanale Julii Wieniawy teledysk do Nie muszę nie był jedynym, który cieszył się wielką popularnością w sieci. Z nie mniejszym zainteresowaniem spotkał się amatorski klip, który zamieścił w sieci były partner aktorki i piosenkarki Antek Królikowski. Pełne prywatnych nagrań wideo było podziękowaniem ze strony aktora za wspólne lata spędzone razem. Niestety, wideo niespodziewanie zniknęło z YouTube'a.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Julia Wieniawa - wersja osobista Nie muszę zniknęła z sieci!

- Wszystkiego najlepszego @juliawieniawa 💖🐝🐰🎁 to były dwa wspaniałe lata, dziękuję! - napisał Antek Królikowski w grudniu 2018 roku po opublikowaniu na swoim kanale osobistej wersji teledysku do kawałka Julii Wieniawy Nie muszę. Wielu fanów uznało, że zmontowany przez aktora klip jest znacznie lepszy od oryginału, bo pokazuje prawdziwe emocje. Co więcej, niektórzy z nich przyznali, że dopiero po zobaczeniu tego niezwykłego prezentu zrozumieli, o czym tak naprawdę jest ta piosenka. Niestety, wideoklip niespodziewanie zniknął z kanału Antka.

Przypominamy, że głosowanie na HIT LATA 2020 na ESKA.pl trwa! Już teraz zagłosuj i daj znać, który wakacyjny kawałek rozgrzewa cię najbardziej!

Najnowsze