Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie Nie cudzołóż i nie kradnij i Macie

i

Autor: Eska

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie

2022-10-20 10:35

Dziennikarka Radia Eska - Kasia Węsierska, przeprowadziła wywiad z Julią Wieniawą, w którym gwiazda opowiedziała o odważnej roli w którą przyszło jej się wcielić w filmie ,,Nie cudzołóż i nie kradnij'', swojej karierze oraz Macie, z którym od jakiegoś czasu walczy o tytuł najlepszego polskiego wykonawcy!

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek i aktorek w polskim show-biznesie. Kobieta jest wszechstronnie uzdolniona. Swoją karierę zaczynała od aktorstwa, obecnie jednak nie tylko gra w filmach czy serialach. Julia jest także świetną wokalistką. W czerwcu 2022 roku wydała album "Omamy", który spotkał się z pochlebnymi opiniami krytyków oraz fanów. Poza tym młoda dziewczyna ma własną markę odzieżową. W każdej z wyżej wymienionych sfer odnosi ogromny sukces! Człowiek orkiestra, temu nie da się zaprzeczyć.

Julia Wieniawa w filmie ,,Nie cudzołóż i nie kradnij''

W najnowszym filmie Kuczewskiego Julia Wieniawa wciela się w jedną z głównych ról - Sandrę. Obok niej na ekranie wystąpił znany i lubiany aktor - Cezary Pazura.

Julia Wieniawa o Macie

Julia Wieniawa została nominowana do nagrody MTV EMA 2022 w kategorii ,,Najlepszy polski wykonawca''. Zapytana o swoje szanse powiedziała:

Nie wierzę, żebym wygrała z Matą, bo sama na niego głosuję

Na temat twórczości artysty można było od niej usłyszeć:

Bardzo lubię pare jego piosenek i w ogóle jest zaj****tym gościem, który nie pierdzieli się w tańcu. Robi swoje, nie zastanawia sie nad opinią innych i jest totalnie unikatową postacią. Konkurowanie z nim jest grube, ale kto wie, może, nie nastawiam się zupełnie.

Julia Wieniawa o karierze

Od kiedy Julia Wieniawa wydała swoją płytę, jej kariera muzyczna przybrała zawrotne tempo. Tego samego zdania jest Kasia Węsierska, która podsumowała mówiąc, że dziewczyna świetnie tańczy, świetnie śpiewa, a jej debiut był zrobiony z rozmachem, czemu nie da się zaprzeczyć! Artystka zapytana o to, kiedy wyda nowy utwór powiedziała, że chciałaby jak najszybciej, a czegoś nowego można się będzie spodziewać końcem 2022 roku lub początkiem 2023! Więcej dowiecie się na ten temat oglądając wywiad, który znajdziecie powyżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE