Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA

Julia Wieniawa pędzi jak burza! To kolejne wyzwanie w jej karierze

2023-03-20 11:18

Julia Wieniawa pochwaliła się kolejnym wyróżnieniem. Artystka, o której coraz częściej mówi się w kontekście wokalistki, zaśpiewa podczas gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. To efekt doskonałego przyjęcia jej debiutanckiego albumu Omamy. Line-up Fryderyk Festiwal 2023 zaskakuje jeszcze innymi, równie głośnymi nazwiskami.

Fryderyki 2023 - Julia Wieniawa w gronie artystów, którzy uświetnią galę rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Rok 2022 był przełomowy dla kariery 24-letniej artystki. Po kilku latach zapowiedzi Julia Wieniawa zaprezentowała fanom swój debiutancki krążek Omamy, z którego pochodzą takie hity jak Rozkosz, Nie mów oraz Milczysz. Wydawnictwo zostało ciepło przyjęte nie tylko przez sympatyków gwiazdy, ale również krytyków muzycznych, czego dowodem jest zaproszenie jej na galę rozdania Fryderyków, nieprzypadkowo nazywanych polskimi odpowiednikami Grammys. To drugi w karierze występ Julii podczas branżowej imprezy. Artystka zaliczyła swój wokalny debiut w lutym 2022 roku, występując na gali Bestsellery Empiku u boku samej Anity Lipnickiej. Wtedy też po raz pierwszy zaśpiewała na żywo swój numer Rozkosz. I tym razem Wieniawa będzie brylować wśród wielkich gwiazd muzyki. Nazwiska wykonawców, którzy uświetnią Fryderyki 2023, są już znane.

Fryderyki 2023 - kiedy i gdzie są? Data, miasto, bilety

Julia Wieniawa na gorąco po pierwszym występie!

Fryderyki 2023 - Julia Wieniawa

Julia Wieniawa zyskała szacunek w branży muzycznej, czego dowodem jest jej obecność na Fryderykach. Bezkompromisowa artystka zaprezentuje się na żywo podczas Fryderyk Festiwal 2023. Gala rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce została zaplanowana na 22 kwietnia, tym razem jednak nie w Szczecinie, a w Gliwicach. Oprócz Julii Wieniawy na scenie wystąpią również:

  • Smolasty
  • Sara James
  • Szczyl
  • T. Love
  • Mrozu 
  • Behemoth

Organizatorzy zapewniają, że to nie koniec elektryzujących ogłoszeń.

Sonda
Wolisz Julię Wieniawę jako aktorkę czy piosenkarkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE