Julia Wieniawa

i

Autor: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa kończy z aktorstwem?! Wielkimi krokami zbliża się jej debiutancka płyta!

2021-07-09 9:18

Julia Wieniawa to dziewczyna o wielu talentach. Nie tylko wciela się w przeróżne role, ale również udowodniła, że ma dryg do tańca, biznesu i śpiewania! Wielkimi krokami zbliża się jej debiutancka płyta. Czy to oznacza, że Julia kończy z aktorstwem i więcej nie zobaczymy jej w żadnej produkcji?

Julia Wieniawa kończy z aktorstwem?! To może zainteresować fanów polskiej gwiazdy. Julia Wieniawa to dziewczyna, w której drzemie niejeden talent. Oprócz grania w filmach, serialach i na deskach teatrów, pokazała również, że znakomicie porusza się na parkiecie. Udowodniła to występując w jedenastej edycji rozrywkowego show Polsatu - Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej tanecznym partnerem był Stefano Terrazzino, z którym Julia ostatecznie zajęła drugie miejsce. Oprócz tego aktorka postanowiła pokazać wszystkim, że drzemie w niej jeszcze jeden talent. Mowa o muzyce, którą pokochała do tego stopnia, że wydała już kilka kawałków. Czy to oznacza, że Julia Wieniawa odłoży całkowicie na bok aktorstwo i zajmie się muzyką na dobre? Premiera debiutanckiej płyty aktorki, zbliża się wielkimi krokami!

Julia Wieniawa pokazuje nowe mieszkanie.

Julia Wieniawa - debiutancka płyta

Czy Julia Wieniawa zakończy karierę aktorki na rzecz muzyki? Z pewnością nic z tych rzeczy! Muzyczna droga Julii zaczęła się od 2015 roku, kiedy to wyszedł debiutancki singel Co mi jest. Następnie nie trzeba było długo czekać na kolejne nowości, ponieważ przychodziły na muzyczny rynek rok po roku. Ogromnym sukcesem cieszyła się jej piosenka wydana w 2018 roku Nie muszę, która uzyskała status podwójnie platynowej płyty. Równie popularny stał się czwarty singel artystki SMRC, a także sentymentalny utwór Zabierz tę miłość, który powstał we współpracy z Maciejem Musiałowskim. Teraz wielkimi krokami zbliża się premiera debiutanckiej płyty Julii Wieniawy, która będzie miała miejsce jesienią 2021 roku. W wywiadzie dla serwisu Pomponik, aktorka zdradziła że nie zabraknie tam kawałków o miłości, a także elektronicznych brzmień. My już nie możemy doczekać się krążka Julii, a Wy? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej.

Sonda
Julia Wieniawa - czy czekasz na jej debiutancką płytę?