Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski

i

Autor: YouTube/KayaxTV

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski PIERWSZY RAZ na żywo. Ciężko nie uronić łzy!

2022-04-20 12:44

Ponad rok temu swoją premierę miała piosenka Zabierz tę miłość. Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski nie mieli jednak okazji, by zaprezentować ją na żywo. Dopiero teraz aktorzy młodego pokolenia stanęli razem na scenie podczas wyjątkowego koncertu dla Ukrainy. Słuchając tego wykonania, ciężko się nie wzruszyć!

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski znają się od wielu, wielu lat. Mama aktora i tata artystki chodzili do tego samego liceum. Nic dziwnego, że gdy znany z filmu Sala samobójców. Hejter gwiazdor ekranu zdecydował się na debiut muzyczny, poprosił o pomoc koleżankę, która w maju tego roku zaprezentuje swój długo wyczekiwany album studyjny. Singiel Zabierz tę miłość ukazał się w 2021 roku i z miejsca podbił serca wszystkich słuchaczy. Nakręcony do poruszającej ballady teledysk wygenerował do dzisiaj ponad 17 milionów odsłon. Wszyscy fani kompozycji w końcu mieli okazję usłyszeć ją na żywo. Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski zaprezentowali utwór w wersji live podczas wyjątkowego koncertu w warszawskim klubie Niebo. Impreza miała charakter charytatywny, a cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz ofiar wojny w Ukrainie.

Zobacz też: Julia Wieniawa szaleje na całego. W mocny sposób rozprawiła się z Cezarym Pazurą!

Sonda
Uważasz, że Julia Wieniawa dobrze śpiewa?

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski na żywo

Utwór Zabierz tę miłość to jedna z najbardziej docenionych kompozycji w repertuarze Julii Wieniawy. Podczas premierowego wykonania ballady odczuwalna była prawdziwa magia. Gwiazda pochwaliła się fragmentem występu na swoim koncie na Instagramie. Fani są zachwyceni!

Przypomnijmy, że 19 kwietnia swoją premierę miał również kolejny singiel Julii zatytułowany Nie mów. W gangsterskim klipie obok aktorki wystąpili Dawid Ogrodnik, Ten Typ Mes i Cezary Pazura.

Julia Wieniawa na gorąco po pierwszym występie!