Julia Wieniawa, Mery Spolsky i Arek Kłusowski dzielą się pozytywną energią. To będzie HIT?

i

Autor: Filip Trzaskowcki Julia Wieniawa, Mery Spolsky i Arek Kłusowski dzielą się pozytywną energią. To będzie HIT?

Julia Wieniawa i Arek Kłusowski pracują nad nowym materiałem! Co przygotowali dla fanów?

2021-03-22 11:00

Arek Kłusowski, finalista trzeciej edycji The Voice of Poland nie przestaje zaskakiwać fanów. Po wydaniu swojego studyjnego albumu Po tamtej stronie, artysta nie spoczął na laurach i rozpoczyna pracę nad nowym projektem z Julią Wieniawą. Zdradził w rozmowie z nami kilka szczegółów dotyczących współpracy z wokalistką. Jak myślicie co dokładnie może powstać w wyniku współpracy tego duetu?

Arek Kłusowski i Julia Wieniawa są pod opieką wydawnictwa Kayax, to właśnie tutaj codziennie pracują w studio nad kolejnym muzycznym projektem, który ma zaskoczyć fanów już niebawem. 

Arek Kłusowski i Julia Wieniawa - współpraca

Arek Kłusowski i Julia Wieniawa pracują w zgranym duecie. - Teraz współpracujemy z Julią nad nowym projektem. Praktycznie nie wychodzimy ze studia - mówi nam wokalista. Taka wypowiedź z pewnością może być interpretowana jako zapowiedź kolejnej płyty, która mogłaby rozgrzać fanów w całej Polsce. Oczywiście dopytaliśmy Arka Kłusowksiego o szczegóły projektu oraz informacje z nim związane. Tu jednak wokalista jest znacznie bardziej tajemniczy.

Wieniawa już nie musi się ukrywać. Pokazała, z kim jest!

Arek Kłusowski i Julia Wieniawa - nowy projekt

Arek Kłusowski i Julia Wieniawa ciężko pracują od wielu dni nad prawdziwą niespodzianką dla fanów. - Tak to prawda, myślę o nowej płycie i ta z pewnością się pojawi, ale konkretnej daty póki co nie zdradzę. Powiem jedynie, że przecież także zajmuję się pisaniem tekstów dla innych artystów, co bardzo lubię robić. To również mnie pochłania. Jak mówiłem nadal ciężko pracujemy z Julią Wieniawą i efektem tego będzie zapewne nie małe zaskoczenie wśród naszych fanów. To będzie coś bardzo ciekawego - dowiadujemy się rozmawiając z Arkiem Kłusowskim. 

Nie da się nie zauważyć, że Arek Kłusowski pochłonięty jest pracą. Nie tak dawno temu ukazał się jego singiel Antarktyda, który wywołał spore zamieszanie na polskiej scenie muzycznej. Jesteśmy ciekawi czym tym razem zaskoczy nam duet Wieniawa & Kłusowski

Sonda
Czym zaskoczy nas duet Wienawia&Kłusowski?