Julia Kostera w odważnej sesji zdjęciowej! Mogłaby zostać modelką?

2020-07-15 12:57 Patrycja Obarowska
Julia Kostera
Autor: Screen z filmu na YT: Wyjechaliśmy na wieś / Julia Kostera

Julia Kostera zasypuje swoich fanów zdjęciami z najnowszej sesji fotograficznej! Czyżby popularna youtuberka chciała zmienić swój dotychczasowy zawód i zostać modelką? Jej profil na Instagramie zmienił się nie do poznania, fani w komentarzach piszą, że nie wygląda jak nie ona! Czy to prawda? Sprawdźcie sami na ESKA.pl!

Julia Kostera w odważnej sesji na Insta! Kim jest dziewczyna? Julia Kostera to znana twórczyni internetowa polskiej sceny YouTube'a, która nigdy nie była utożsamiana z dużą ilością makijażu, a tym bardziej pozowanymi zdjęciami. Okazuje się jednak, że młoda celebrytka odkryła w sobie artystyczny potencjał i z wielką przyjemnością staje przed obiektywem pozując tak samo, jak modelka! Czyżby Julia Kostera minęła się z powołaniem i próbuje odnaleźć się w zupełnie nowej dla siebie roli. Jakiś czas temu na profilu instagramowym dziewczyny zaczęły pojawiać się zdjęcia inne niż wszystkie. Publikowane przez influencerkę posty nie były już tylko zwyczajnymi selfie zrobionymi w domowym zaciszu. Jej konto na Instagramie wraz z końcem czerwca 2020 zmieniło się niemalże w portoflio składające się z profesjonalnych, intrygujących, a momentami nawet odważnych zdjęć.

Julia Kostera - Instagram 

Julia Kostera na swoim profilu na Instagramie publikuje coraz to odważniejsze zdjęcia, które raczej przypominają efekt profesjonalnej sesji zdjęciowej niż zwykłych postów, które są modne w dobie internetu. 

View this post on Instagram
Agresywnie [📸 @hannabalwierczak ] A post shared by Julia Kostera (@juliakostera) on
Wywiad z Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze