Julia Kołodziejak poruszyła jurorów balladą miłosną. Kim jest uczestniczka The Voice Kids 6?

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

Julia Kołodziejak poruszyła trenerów balladą miłosną. Kim jest uczestniczka Voice Kids 6?

2023-02-25 20:17

Julia Kołodziejak poruszyła trenerów programu muzycznego piękną balladą o miłości. Niezwykle trudny utwór sprawił, że została jedną z uczestników. To wykonanie na długo pozostanie zapamiętane. Kim jest Julia Kołodziejak? Do czyjej drużyny dołączyła? Mamy dla Was najważniejsze informacje!

Julia Kołodziejak - kim jest uczestniczka 6. edycji The Voice Kids? Umiejętności wokalne dziewczynki sprawiły, że została zauważona w dziecięcym programie rozrywkowym. Powalczy o główną nagrodę, a być może nawet zostanie zwycięzcą tego talent show. Na pierwszy ogień zaśpiewała niesamowicie trudną balladę o miłości, która otworzyła jej drzwi do drużyn trenerów. Idąc za głosem serca dokonała wyboru, który może doprowadzić ją nie tylko do finału programu, ale również na same szczyty!

The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Julia Kołodziejak - kim jest uczestniczka The Voice Kids 6?

Julia Kołodziejak jest 12-letnią dziewczynką z ogromnymi marzeniami. Przygoda w programie to dla niej ogromna szansa. Swoich sił w muzyce próbuje od dawna. Udało jej się nawet wziąć udział w preselekcjach do Eurowizji Junior w 2021 roku. Grywa ona również w musicalach, w których udaje jej się dostawać główne role. Nie kryje się z tym, że naprawdę kocha scenę!

Julia Kołodziejak w The Voice Kids 6

12-latka wzięła udział w 6. edycji The Voice Kids. To właśnie tam zaśpiewała znaną balladę miłosną "All For Love" Bryana Adamsa, Roda Stewarta i Stinga. Tym niesamowitym wykonaniem udało jej się odwrócić aż dwa fotele - Cleo i chłopaków z Afromental. Choć decyzja nie była łatwa, postanowiła, że swoich sił w programie spróbuje pod skrzydłami wokalistki.

CLEO - nago, chłopak, wzrost, bez makijażu, Instagram, wiek, obrazy, Eurowizja, rodzina, tatuaże, X Factor

Sonda
Kibicujesz Julii Kołodziejak w The Voice Kids 6?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE