Julia Bury odkryciem muzycznym 2022 roku? Liber współtworzył jej piosenkę!

2022-08-18 15:05
Julia Bury odkryciem muzycznym 2022 roku? Liber współprodukował jej piosenkę!
Autor: Two4Stars Julia Bury odkryciem muzycznym 2022 roku? Liber współprodukował jej piosenkę!

Słomki, to najświeższy singiel wokalistki Julii Bury, który powstał przy współpracy z Liberem, Kubą Kikutem Mańkowskim oraz Kacprem Mańkowskim. Jak brzmi utwór? Przekonajcie się słuchając i oceniając go na naszej stronie.

Julia Bury objawieniem muzycznej sceny? Młodą artystkę dopisujemy do grona tych gwiazd, na które trzeba zwrócić uwagę. Wydała singiel Słomki, który zbudowany jest z letnich brzmień gitary, połączonych z dźwiękami syntezatorów. Całość tworzy niezapomniane wrażenia, a do utworu chce się wracać bez przerwy. Delikatność wokalu Julki i niepowtarzalna harmonia sprawiły, że utwór będzie przypominać słuchaczowi o każdym letnim dniu i sielankowych spotkaniach w gronie przyjaciół i bliskich osób. 

Zarobki na YouTube 2022 - ile się zarabia? OGROMNE pieniądze za filmy na YouTube! [KWOTA]

Julia Bury - kim jest?

Wokalistka, autorka, kompozytorka pochodząca z Jenina, niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Mimo młodego wieku na swoim koncie posiada niemały dorobek artystyczny. Przygodę z muzyką rozpoczęła już jako dziecko, gdy zdobywała nagrody w całym kraju. Julia jest laureatką wielu festiwali autorskich w całej Polsce, m.in.:

  • Festiwal Młodej Piosenki w Ossowie – Grand Prix;
  • Festiwal Piosenki Autorskiej i Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego "Metamorfozy Sentymentalne" w Lublinie – wyróżnienie dla najlepiej zapowiadającego się młodego artysty;
  • GettingOut Festival – wyróżnienie dwukrotnie z rzędu

W wieku 16 lat zaczęła komponować swoje pierwsze utwory, a niedługo później powstały pierwsze single, przy których współpracowała z Piotrem Quentinem Wojtanowskim i Michałem Vłodarskim Włodarskim. Julia w kwietniu 2022 roku wydała swoją EP-kę pt. Pamiętnik, gdzie aranżacją utworów i produkcją zajął się znany producent Kuba Kikut Mańkowski.

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Julia Bury - piosenka Słomki

8 sierpnia pojawił się singiel Słomki. Letnie brzmienia gitary połączone z dźwiękami syntezatorów tworzą niezapomniane wrażenia, a do utworu chcę się bez przerwy wracać. Delikatność wokalu i niepowtarzalna harmonia powoduje to, że utwór będzie wspominać słuchaczowi o każdym letnim dniu, przyjaźniach i sielankowych spotkaniach. Za tekst odpowiedzialny jest znany muzyk i autor tekstów Marcin Liber Piotrowski, a muzykę skomponował Jakub Kikut Mańkowski.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze