Julia Bosski największym debiutem 2020 roku? Singiel Parlez Vouz Francais to eksplozja radości!

2020-07-01 16:20 MK
Julia Bosski
Autor: materiały prasowe

Wnuczka Jeremiego Przybory złapała za mikrofon i nagrała piosenkę. Jej kolorowe i pełne romansów życie zostało uchwycone w utworze Parlez Vouz Francais, który zapowiada album. Piosenka to radosna opowieść o berlińskim życiu nocnym, wyczuć w niej można lekkość i nonszalancję, a także nawiązania do twórczości pradziadka.

Julia Bosski - piosenka Parlez Vouz Francais to najgorętszy debiut tego lata? Zapytaliśmy Julię o historię powstania utworu.

- Parlez Vouz Francais jest inspirowana prawdziwą historią, która wydarzyła się 5 lat temu. Mieszkałam wtedy na berlińskim Prenzlauer Bergu, a moim ulubionym barem był "Die Bar". Pewnego wieczora spotkaliśmy się tam w towarzystwie międzynarodowym - byli moi znajomi z Portugalii, Grecji i Peru. Bawiliśmy się świetnie. W drugiej zwrotce śpiewam o moim sąsiedzie, przystojnym Julianie, z którym nigdy niestety nie udało nam się przejść od flirtu do romansu. Jego koledzy z Peru są nadal moimi znajomymi i dlatego właśnie śpiewam w 4 językach. W ten sposób chciałam celebrować kosmopolityczność i moją fascynacje innymi kulturami - przyznała.

Julia Bosski rozwijała się artystycznie za granicą, zasłynęła jako organizatorka słynnych "Obiadów Czwartkowych" promując nową falę polskiej kuchni i kultury na arenie światowej. Karierę muzyczną rozpoczęła 5 lat temu, kiedy rozpoczęła współpracę z producentem Dariusem Gallem. Wspólnie z wydawali piosenki jako duet Bosski & Gall.

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze