Juli Chan wraca z nowym singlem Budzę się. Kim jest nowa gwiazda polskiej muzyki?

2021-06-09 11:18 Adrian Rybak
Juli Chan
Autor: Agora

Budzę się to najnowsza propozycja od Juli Chan, która w swoich utworach idealnie łączy wysokiej jakości brzmienia popowe, z delikatnym i dziewczęcym głosem oraz melodyjnymi, wpadającymi w ucho refrenami. Utwór Budzę się to połączenie wakacyjnego, chwytliwego brzmienia oraz tekstu, w którym każdy ze słuchaczy znajdzie cząstkę siebie.

Julia Chan powraca z nową piosenką. - Ta piosenka jest dla mnie bardzo ważna. Lubię poczucie ciągłego, nieustającego rozwoju, który daje owoce pracy, a ,,Budzę Się” jest jednym z nich. Z tym singlem odkrywam całkiem nową wersję siebie, która jest bardziej dojrzała, świadoma swojej wrażliwości muzycznej i swojego głosu. Każdy dzień utwierdza mnie w tym, jak ważna jest moja intuicja i że nigdy nie powinnam pozwolić nikomu i niczemu jej zagłuszać. Rok 2020 udowodnił mi, że artystyczna droga, którą wybrałam jest tą właściwą - mam nadzieję, że z przyjemnością będziecie nią podążać razem ze mną, a 'Budzę się' będzie jednym z jej wyjątkowych etapów. Budzę się, już czas, to całkiem nowa ja – tak o swoim najnowszym singlu mówi Juli Chan. Utwór Budzę się doczekał się także teledysku. Można go zobaczyć niżej.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 04.06.2021

Juli Chan - kim jest?

Ma siedemnaście lat i trzynastoletnie doświadczenie sceniczne. Od najmłodszych lat brała udział w zajęciach wokalnych, a swoje umiejętności wokalne prezentowała na scenach konkursów i festiwali. Julia Chmielarska, bo tak nazywa się naprawdę, dała się poznać większej publiczności jako reprezentantka Polski na Malta International Singer's Festival 2015, a także biorąc udział w preselekcjach do Eurowizji Junior 2016. Rozpoznawalność zyskała jednak w drużynie Cleo w muzycznym talent-show The Voice Kids 2. 

Juli Chan polską Arianą Grande?

Pod koniec 2020 roku została okrzyknięta Polską Arianą Grande po tym jak w przededniu prezentacji autorskiego materiału, złożyła hołd swojej wieloletniej mentorce i muzycznej inspiracji, z głębi serca interpretując utwór Bad Idea. - Ariana Grande jest rasową, genialną wokalistką o wybitnych możliwościach głosowych. To ogromne wyzwanie zmierzyć się z jej legendą. Starałam się jednak być sobą wykonując jej piosenkę.  Nie lubię porównań, nie jestem polską Arianą Grande. Jestem polską Julią Chmielarską, polską Juli Chan - powiedziała artystka.

Najnowsze