Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

i

Autor: fot. YouTube.com/JulaINFO screen z teledysku Jula - Dobrego Dnia [Official Music Video]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

2017-02-21 15:30

Jula życzy wam Dobrego dnia! Piosenka pojawiła się w sieci wraz z teledyskiem. Zobaczycie go premierowo oraz poznacie datę premiery nowej płyty Juli - to wszystko na ESKA.pl!  

Jula nowa piosenka 2017 poprawi wam humor i naładuje na cały dzień! Dobrego dnia pojawiło się na YouTube razem z teledyskiem, który możecie oglądać w jakości 2160p (4k)! W pierwszych sekundach klip jest czarno-biały, ale z czasem nabiera kolorów. I taki też jest ten kawałek. Na początku niepozornie spokojny, wolny a później... Posłuchajcie i oceńcie sami już teraz na ESKA.pl! Dowiedzcie się również, kiedy premiera nowej płyty Juli!

Jula - Dobrego dnia to nowość w Muzyką Się Żyje. Nagranie będziecie mogli usłyszeć na antenie Radia ESKA od 21 lutego! Pamiętajcie, że Puoteck w programie Muzyką Się Żyje ma dla was nowości muzyczne 2017, ciekawostki, ale przede wszystkim konkursy z nagrodami! Do zgarnięcia najlepsze płyty waszych ulubionych wykonawców! Nie przegapcie i odpalcie radio codziennie o godzinie 18:00! 

Jula nowa piosenka 2017 - Dobrego dnia

Jula przedstawiła specjalną relację i szczegóły tego, jak powstawała piosenka Dobrego dnia: - Tekst do napisaliśmy z Bartkiem (Tabbem) na spółkę. Bartek od początku miał pomysł na tę piosenkę. "Zadzwonił i mówi: Słuchaj, niech to będzie dobrego dnia. Gdy życzysz komuś dobrego dnia, płynie z tego fajna energia." Zaczęłam więc pisać, ale nie chciałam, by brzmiało to zbyt cukierkowo. Wolałam, żeby ten numer był jak życie: zwrotki zrobiłam więc mroczniejsze - wplotłam w nie opowieść o tym, że czasami jest źle, jednak zawsze gdzieś tam, na końcu drogi, pojawia się światełko w tunelu i jakkolwiek banalnie to brzmi, trzeba mieć nadzieję, że się do niego dotrze. 

Za tekst nagrania odpowiada Patrycja Kosiarkiewicz, która opowiedziała o tym, z jakim zamysłem powstawał singiel Dobrego dnia: - Jula ma w sobie tyle młodzieńczej pasji oraz pogody ducha, że wyszło to bardzo prawdziwie. Chcemy, by ten numer wprawiał was w dobry nastrój i odpędzał smutki. Dobrego dnia!

Jula - piosenka Dobrego dnia [VIDEO]

Jula nowa płyta 2017 - kiedy premiera Miliony Słów?

Premiera piosenki i teledysku Dobrego dnia oraz ogłoszenie daty premiery albumu - to wszystko miało miejsce 20 lutego. Kiedy premiera płyty Juli? Krążek nosi tytuł tak jak pierwszy singiel - Miliony słów, a pojawi się tuż przed wakacjami, 2 czerwca 2017 roku! 

Agent Gwiazdy 2 - kiedy i gdzie? Jula, gwiazda Agenta, z nową piosenką! >>