Jula, Mateusz Ziółko, Sarsa i Cleo - nowe płyty 2017. Która najlepsza? [GŁOSOWANIE]

i

Autor: fot. okładki płyt Jula, Mateusz Ziółko, Sarsa i Cleo - nowe płyty 2017

Jula, Mateusz Ziółko, Sarsa i Cleo - nowe płyty 2017. Która najlepsza? [GŁOSOWANIE]

2017-05-26 15:23

26 maja 2017 to dzień polskich premier! Mateusz Ziółko, Jula, Cleo i Sarsa wydali nowe płyty. Która z nich jest najlepsza? Zdecydujcie głosując na ESKA.pl!

Nowe płyty 2017 - 26 maja, czyli w Dzień Matki, polscy artyści zdecydowali się wydać pełne albumy. Wszystkie są stworzone na najwyższym poziomie, więc fani na pewno nie są zawiedzeni.  Jula, Mateusz Ziółko, Sarsa i Cleo, która z tych gwiazd polskiej sceny muzycznej wydała najlepszy materiał? Jesteśmy ciekawi Waszego zdania! 

Jula - nowa płyta 2017: Milion Słów

Milion Słów - trzeci album Juli! Krążek promuje świetnie przyjęty singiel pt. M jak Miłość i Dobrego dnia. Łącznie na wydawnictwie wokalistki znajdziemy 11 utworów. 

Mateusz Ziółko - nowa płyta 2017: Na Nowo

Na Nowo - to debiutancka płyta Mateusza Ziółko, z której pochodzi singiel W płomieniach oraz Szkło. Przypomnijmy, że artysta jest nominowany do ESKA Music Awards 2017 w dwóch kategoriach: Najlepszy Hit i Najlepszy Artysta.

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką.

Sarsa - nowa płyta 2017: Pióropusze

Pióropusze - drugi album Sarsy zawiera przebój Bronię się. Skąd wzięła się nazwa krążka? Tytuł nowego albumu jest metaforą emocji, osobistych przeżyć i doświadczeń artystki, które towarzyszyły jej podczas pracy nad nowymi piosenkami - wytłumaczyła artystka.

Cleo - nowa płyta 2017: Bastet Deluxe

Bastet Deluxe - reedycja albumu Cleo przerosła oczekiwania wydawcy. Limitowana wersja krążka rozeszła się w błyskawicznym tempie. Na albumie znajdziemy premierowe utwory oraz instrumentalne wersje hitów wokalistki.

Jula, Mateusz Ziółko, Sarsa, Cleo - GŁOSOWANIE

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE