Mam Talent

i

Autor: x-news/TVN

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu. Pamiętasz je?

2021-09-16 15:51

Mam Talent to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Emitowany jest od wielu lat Od tego czasu mogliśmy zobaczyć kilka niesamowitych występów, które zapisały się w historii show. Pamiętacie je? Przypominamy najlepsze występy na castingach do programu. Robią niesamowite wrażenie!

Mam talent to show, które znają wszyscy. Od lat pokazują na scenie show swoje niesamowite talenty, które zachwycają publiczność i jurorów. Często jest to okazja do odkrycia niesamowitych gwiazd. Swoją karierę zaczynali tam między innymi Kamil Bednarek, Sabina Jeszka czy Audiofeels. Niektóre występy do dzisiaj są wspominane przez widzów Mam talent. Przypominamy te, które najbardziej zapadły w pamięć fanów tego talent show.

Prisoners Show

Prisoners Show to duet DJ-ów i artystów scenicznych, którzy bawią się muzyką elektroniczną. Na scenie Mam talent pojawili się w przebraniach małych dzieci w więziennych strojów. Jurorzy niesamowicie bawili się podczas ich pokazu.

13-letni Adam

Adam to jeden z wielu dzieciaków, które na scenie Mam talent pochwaliły się swoim niesamowitym talentem wokalnym. Agnieszka Chylińska była zachwycona jego klasycznym głosem.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

4-letnia Marcelinka

Zostając przy dzieciach trzeba wspomnieć o 4-letniej Marcelince, która pojawiła się na scenie razem ze swoim ojcem. Z jego pomocą Marcelinka pokazała swoje umiejętności akrobatyczne.

3-letni Rafałek

Kolejne dziecko, które było absolutnym hitem internetu, to 3-letni Rafałek, który na castingu do Mam talent wyrecytował fragment Pana Tadeusza.

Iluzjonista Piotr

Mam talent to program, w którym można zobaczyć także niesamowite występy magiczne. Iluzjoniści często pojawiają się w show. Jednym z najlepszych był Piotr, który udowodnił jurorom, że jego sztuczki nie są fałszywe. Do pokazu zaangażował Małgorzatę Foremiak. Wszystkie wspomniane tutaj występy możecie zobaczyć w wideo na górze.