Jonatan, Bletka i Gibbs razem w wakacyjnym kawałku! Letniak Róż będzie hitem!

i

Autor: single cover art Jonatan, Bletka i Gibbs razem w wakacyjnym kawałku! Letniak "Róż" będzie hitem!

POSŁUCHAJCIE I OCEŃCIE

Jonatan, Bletka i Gibbs razem w wakacyjnym kawałku! Letniak "Róż" będzie hitem!

2024-07-11 12:45

Niesamowite trio w jednym utworze! Sprawdźcie koniecznie najnowszy singiel Jonatana pt. "Róż", w którym po raz pierwszy na jednym bicie udzielili się Gibbs oraz Bletka. Letni, energiczny vibe utworu na pewno umili słuchaczom niejedną wakacyjną imprezę. Charyzma i talent wszystkich trzech zaangażowanych twórców gwarantuje - mamy hit tego lata! Całość uzupełnia świetny teledysk w reżyserii Marcina Kopca, zrealizowany na malowniczej Malcie.

Spis treści

  1. Jonatan, Gibbs i Bletka - piosenka Róż

Hity lata 2024: To już trzeci singiel Jonatana promujący jego nadchodzący album producencki. Po świetnie przyjętym „Jackpocie” z Gibbsem oraz „WiFi” z Louisem Villainem, jeden z najzdolniejszych polskich producentów postanowił połączyć w jednym utworze dwie tak charyzmatyczne postaci, jakimi są Gibbs oraz Bletka, dorzucając do tego, podobnie jak w poprzednich singlach, swoje wokalne partie.

Lana Del Rey śpiewa z raperem. Nieoczywista współpraca przyniosła znakomity efekt!

Prezioso stworzył hit lata 2024? "Viral" przedpremierowo, tylko u nas!

Jonatan, Gibbs i Bletka - piosenka Róż

Utwór „Róż” już przed premierą stał się viralowym hitem na TikToku – nie mogło być inaczej przy tak zdolnych twórcach. Wrzucajcie „Róż” na głośniki, koniecznie full volume, bo w końcu "taki mam mood".

Listen on Spreaker.