Jonas Brothers zakończyli działalność! Posłuchajcie pożegnalnej piosenki Nicka o Miley Cyrus [AUDIO]

2013-11-29 10:00

Jonas Brothers obwieścili koniec pracy w szołbizie. Zrezygnowali też z wydania ostatniej płyty - V. Nick Jonas postanowił z tej okazji rozpowszechnić utwór o Miley Cyrus. Posłuchajcie na ESKA.pl!

Jonas Brothers zakończyli działalność Nick Jonas napisał nawet piosenkę o swojej byłej dziewczynie - Miley Cyrus. Utwór nazywa się Wedding Bells i publikujemy go niżej. Boysband Jonasów został założony w 2005 roku i bezceremonialnie kojarzony jest z Disney Channel.

Podejmując decyzję o zakończeniu działalności, bracia Jonas zrezygnowali też z wydania kolejnej płyty, która miała mieć tytuł V. Jonas Brothers opublikowali jednak utwory, które miały trafić na ów krążek. W sieci pojawiło się 5 premierowych numerów grupy. Ponadto członkowie ich fanklubu otrzymali składającą się z 10 nagrań EP-kę.

>>> Najlepsze radio w sieci: eskaGO - bez nudy, bez reklam!

Tak Jonas Brothers informują o swoim odejściu: Chcemy podziękować tym, którzy wspierali nas i inspirowali przez te wszystkie lata. Wiemy, że nas cenicie. Ponieważ długo czekaliście na naszą muzykę, chcemy uhonorować fan klub Team Jonas ostatnią płytą.

W Internecie pojawiły się kawałki: Found, What Do I Mean to You, Neon, The World oraz Wedding Bells. Ostatni utwór Nick Jonas napisał o swojej byłej dziewczynie - Miley Cyrus.

Bracia Jonas wybili się dzięki Disney'owi (Camp Rock) i niestety długo nie potrafili zrezygnować ze współpracy z programem dla dzieci (serial m.in. Jonas w Los Angeles), dlatego ci ceniący ambitne postaci szołbizu nie doceniają twórczości braci Jonas, która jak się okazuje, niespodziewanie po zaledwie ośmiu latach się kończy.

Jonas Brothers - Wedding Bells:A.Kar

Najnowsze