Jolanta Krupa - kim jest mama Joanny Krupy? To gwiazda Starsza Pani Musi Fiknąć!

2019-09-22 18:43 RW
Jolanta Krupa - kim jest mama Joanny Krupy? To gwiazda Starsza Pani Musi Fiknąć!
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS Jolanta Krupa - kim jest mama Joanny Krupy? To gwiazda Starsza Pani Musi Fiknąć!

Jolanta Krupa - wiek, mąż, dzieci, to trzy kwestie, które najbardziej interesują internautów. Kim jest mama Joanny Krupy? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów - na ESKA.pl. Jolanta Krupa wraz ze swoją córką pojawiła się w show Starsza Pani Musi Fiknąć. Z ogromną prędkością jeździła na motorze, latała na paralotni i balansowała nad przepaścią!

Jolanta Krupa - kim jest mama Joanny Krupy? Kto to jest Jolanta Krupa? Wiek, mąż, dzieci, to trzy podstawowe kwestie, które interesują internautów. Wszystko za sprawą jej udziału w emitowanym na antenie TVN, programie Starsza Pani Musi Fiknąć. Jolanta Krupa i jej córkę łączy wyjątkowa więź. Są jak przyjaciółki. Wiedzą o sobie wszystko. Nic dziwnego, w końcu mieszkają ze sobą od 39 lat.

Jolanta Krupa - kim jest mama Joanny Krupy?

Jolanta Krupa to mama Joanny Krupy i jednocześnie kolejna bohaterka programu Starsza Pani Musi Fiknąć. Wcześniej za sprawą show mogliśmy poznać mamę Dawida Kwiatkowskiego i Andrzeja Piasecznego. Joanna Krupa część temperamentu i energii odziedziczyła po swojej matce. Część, ponieważ Pani Jolanta Krupa ma go dwa razy tyle, co jej córka. Jak wiemy z player.pl, to wulkan energii, odważna i przedsiębiorcza kobieta, oddana rodzinie i zawsze na pierwszym miejscu stawiająca dobro swoich dwóch córek.

Jolanta Krupa przeprowadziła się z córkami do Stanów Zjednoczonych, gdy Joanna miała 5 lat.

Jolanta Krupa - kim jest tata Joanny Krupy?

Były mąż Jolanty Krupy ma na imię Zbigniew. Mama popularnej gwiazdy rozwiodła się z nim po 27 latach związku, o czym opowiedziała niegdyś w rozmowie z serwisem viva.pl: - Nie byliśmy tymi osobami, które mogą razem spędzić życie. Nie ten czas, nie to miejsce, nie ci ludzie. […] Byliśmy ze sobą bardzo długo. Kiedy dziewczyny były już bardzo dorosłe, w 2007 roku podjęliśmy decyzję, że nie musimy już być razem dla dzieci. Jesteśmy w przyjaźni, nie ma żadnych problemów i możemy na siebie liczyć.

Joanna Krupa dla viva.pl opowiedziała o swoich relacjach z ojcem: - Tata mieszka w Chicago, nie widujemy się często, ale rozmawiamy ze sobą raz w tygodniu, lub raz na dwa. Zawsze byłam z mamą bliżej, bo to ona była dla mnie mamą i tatą, gdy byłam mała.

Jolanta Krupa - mama Joanny Krupy

Na co dzień mieszkają razem w Warszawie i Stanach Zjednoczonych. Wspólna sielanka się skończyła, ponieważ Jolanta Krupa przeprowadziła się z Los Angeles do Chicago. Izraelski survival w programie Starsza Pani Musi Fiknąć miał uspokoić Panią Joasię i utwierdzić ją w przekonaniu, że mama będzie bezpieczna bez swojej córeczki u boku. Czy tak faktycznie będzie? Oglądajcie Starsza Pani Musi Fiknąć premierowo w TVN, 18 września od godziny 21:30 lub już teraz na player.pl.

Najnowsze