JoJo Siwa i inni - plejada gwiazd Tik Toka w jednym klipie. Siostra Britney Spears wraca!

Jamie Lynn Spears
Autor: YouTube/jamielynnspears

Pamiętacie Jamie Lynn Spears? Jeszcze kilka lat temu młodsza siostra Britney Spears odnosiła spore sukcesy, wcielając się w rolę Zoey Brooks w serialu Zoey 101. Wszystko wskazuje na to, że fani produkcji doczekają się jej kontynuacji! W sieci pojawił się teledysk do odświeżonej wersji piosenki Follow Me, w którym wystąpiły gwiazdy Tik Toka i YouTube'a. Więcej na ESKA.pl.

Jamie Lynn Spears, młodsza siostra Britney Spears, wraca do show-biznesu! Choć zapewne większość z was, słysząc nazwisko Spears, myśli o księżniczce popu, to nie można zapominać o tym, że kilkanaście lat temu sukcesy odnosiła również jej o dziesięć lat młodsza siostra. W 2005 roku Jamie Lynn Spears była jedną z najlepiej zapowiadających się dziecięcych gwiazd. Wszystko za sprawą głównej roli w serialu Zoey 101, który transmitowany przez stację Nickelodeon. Widzowie mogli śledzić losy Zoey Brooks i jej przyjaciół do 2008 roku. Niespodziewana ciąża szesnastoletniej wówczas Jamie Lynn Spears sprawiła, że nagrania ostatecznie wstrzymano. Wszystko wskazuje na to, że fani Zoey 101 mogą liczyć na kontynuację losów tej szalonej ekipy. W sieci pojawił się bowiem oficjalny wideoklip do nowej wersji piosenki Follow Me, którą można było usłyszeć w każdym odcinku serialu. Tekst utworu wyszedł spod pióra samej Britney Spears, a oryginalna wersja zamieszczona w sieci w 2015 roku, czyli siedem lat po zakończeniu emisji Zoey 101, wygenerowała blisko 10 milionów odsłon. W odświeżonej wersji klipu do Follow Me nie zabrakło wyjątkowych gości.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Jamie Lynn Spears powraca jako Zoey 101

Podczas gdy fani obawiają się o sytuację życiową Britney Spears, jej siostra zdecydowała się na powrót do show-biznesu. Na oficjalnym kanale wokalistki i aktorki pojawił się wideoklip zrealizowany do nowej wersji jej wielkiego hitu Follow Me, w którym pojawili się aktorzy znani z serialu Zoey 101. Poza Jamie Lynn Spears, Erinem Sandersem czy Chrisem Masseyem, w wideo wystąpiła również córka Jamie Maddie, jej matka Lynne oraz plejada gwiazd ze świata internetu - JoJo Siwa, Dixie D’Amelio, Noah Beck i Gigi Gorgeous. Dlaczego w wideoklipie do Follow Me nie ma autorki tekstu piosenki, czyli Britney Spears? Jamie Lynn Spears wyznała, że jej starsza siostra była na wakacjach.

Najnowsze