Gwiazdy

Joanna Tuczyńska była dziewczyną Lothara Matthaeusa. Jak po latach wygląda była partnerka niemieckiego piłkarza? Jej piersi są ogromne!

Joanna Tuczyńska to polska modelka, której kariera przeniosła się za naszą zachodnią granicę. Jej odważne zdjęcia w bieliźnie pokazywane były w niemieckich i hiszpańskich magazynach. Polka zdobyła sławę także m.in. dzięki związkowi ze znanym piłkarzem, Lotharem Matthaeusem! Jak po latach wygląda celebrytka? Uwagę przykuwają jej usta i piersi.

Spis treści

  1. Joanna Tuczyńska była dziewczyną niemieckiego superpiłkarza
  2. Joanna Tuczyńska robiła karierę w Niemczech 
  3. Jak dziś wygląda Joanna Tuczyńska? Jej piersi są ogromne! 

Joanna Tuczyńska była dziewczyną niemieckiego superpiłkarza

Joanna Tuczyńska to polska modelka, o której zrobiło się głośno w 2011 roku, za sprawą związku z niemieckim gwiazdorem piłki nożnej, Lotharem Matthaeusem. Ponętna Polka była dziewczyną znanego sportowca przed osiemnaście miesięcy. Choć gwiazdor mówił wówczas nawet o ślubie, relacja z pochodzącą z Poznania modelką nie przetrwała. Zaznaczmy, że zanim Joanna Tuczyńska została partnerką Lothara Matthaeusa, ten był już czterokrotnym rozwodnikiem! 

Nie komentuję swoich byłych związków. Wtedy nie wydałam oświadczenia, teraz tego też nie zrobię. Lubię oglądać piłkę nożną w dobrym wydaniu, a szczególnie Borussii Dortmund i Bayernu Monachium - mówiła po latach w rozmowie z "Plejadą". 

Joanna Tuczyńska robiła karierę w Niemczech 

O polskiej modelce było znacznie bardziej głośno za naszą zachodnią granicą, niż w kraju. Joanna Tuczyńska przyznała przed laty, że niemiecki rynek jest jej zdaniem najbardziej profesjonalny i rzetelny. 

Kobieta, która nigdy nie bała się odważnych zdjęć, wielokrotnie pojawiała się na okładkach i rozkładówkach magazynów dla panów. Zdjęcia celebrytki ukazywały się również w hiszpańskich czy bułgarskich gazetach. Sama Tuczyńska w Niemczech jest celebrytką, która pojawia się na ściankach. Polka nie ukrywa także, że jest znajomą samego Stinga! 

Czytaj także: Aneta Sablik w 2014 roku wygrała niemiecką edycję programu "Idol"

Jak dziś wygląda Joanna Tuczyńska? Jej piersi są ogromne! 

Jak po latach wygląda pochodząca z Polski modelka? Choć mijają lata, Joanna Tuczyńska na swoim instagramowym koncie nadal eksponuje swoje wdzięki. Gwiazda, która wciąż jest posiadaczką fantastycznej figury, często pokazuje fanom nowe zdjęcia, które rozpalają zmysły!

Na fotografiach najczęściej jest ubrana w skąpy kostium kąpielowy lub bieliznę, w których prezentuje swoje bardzo pokaźne piersi! 

Przez lata zmienił się także wygląd ust modelki. Teraz są znacznie większe niż kiedyś, co najprawdopodobniej jest efektem zabiegów medycyny estetycznej. 

Jak dziś wygląda Joanna Tuczyńska? Zobacz w galerii zdjęcia byłej dziewczyny Lothara Matthaeusa!

Kubicka 11 dni po porodzie wygląda jak modelka! Jak ona to robi?
Listen on Spreaker.