Joanna Grzybek vs Klaudia Budner. Kobieca bitwa w The Voice of Poland 13!

2022-10-01 23:14
Joanna Grzybek i Klaudia Budner
Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP Joanna Grzybek vs Klaudia Budner w The Voice of Poland 13.

Emocje w The Voice of Poland 13 sięgają zenitu. Widzowie wreszcie mogą podziwiać występy swoich ulubionych uczestników w Bitwach. Jedną z pierwszych była ta, w której udział wezmą Joanna Grzybek oraz Klaudia Budner. Jaką piosenkę zaśpiewały? Kogo wybrał Marek Piekarczyk? Sprawdź wynik na ESKA.pl.

Joanna Grzybek i Klaudia Budner zmierzyły się w bitwie w programie The Voice of Poland 13. To wykonanie piosenki Ja Wysiadam Anny Marii Jopek na pewno będzie miało wielu fanów. Choć poziom obu uczestników jest bardzo wyrównany, to zasady programu są jasne. Marek Piekarczyk musiał zdecydować, kogo chce zostawić w swojej drużynie. Kto miał więcej szczęścia? Trener zdecydował, że do kolejnego etapu programu awansuje Joanna Grzybek. Co wiemy o obu uczestniczkach talent show?

ZOBACZ TAKŻE: The Voice of Poland 13 - BITWY to emocjonalna rzeźnia! Najtrudniejszy etap dla trenerów

The Voice of Poland 13 - BITWY to emocjonalna rzeźnia! Najtrudniejszy etap dla trenerów

Joanna Grzybek - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13?

Jadwiga pochodzi z małej wsi z małopolski, gdzie nie miała możliwości wykształcić się muzycznie. Występowała przed publicznością na akademiach szkolnych i ... to by było na tyle. Po maturze przypadkowo odpowiedziała na ogłoszenie zespołu weselnego, który szukał wokalistki. Tak trafiła do Gliwic i poznała swojego przyszłego męża. 5 lat wspólnie grywali na weselach. Jadzia wspomina to do dziś jako najlepszy muzyczny okres jej życia. To wtedy nauczyła się śpiewać na głosy i dowiedziała się jak to jest śpiewać przez 12 godzin. Praca była ciężka, ale mimo tego bardzo ją lubiła. Zrezygnowała dopiero, gdy zaszła w ciążę. Urodziła dwie córki, które dziś mają 6 i 9 lat. Dopiero teraz wróciła do śpiewania. Wcześniej uważała, że nie ma charyzmy i nie jest wystarczająco przebojowa. Zgłosiła się do programu dla córek, które są fankami The Voice of Poland. Na co dzień zajmuje się domem, a jej pasją oprócz śpiewania jest robienie grafik, którymi ozdabia cały dom.

Klaudia Budner - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13?

Klaudia jest muzycznym samoukiem. Sama nauczyła się śpiewać, grać na gitarze i keyboardzie. Najczęściej można ją spotkać grającą na ulicy. Uwielbia to miejsce i energię jakie ze sobą niesie, a wszystko zaczęło się dość spontanicznie. Szła przez Opole z gitarą i na rynku postanowiła, że to właściwy moment moment, by usiąść pod murkiem, zacząć grać i śpiewać. Zebrała niewielką widownię, która zaczęła wsłuchiwać się w jej muzykę. Klaudia zawsze marzyła żeby występować solowo ze swoim repertuarem. Jej rodzice są z niej bardzo dumni. Odwiedzili ją nawet we Wrocławiu, gdzie mieli okazję oglądać i posłuchać jak gra na ulicy. To właśnie oni przekazali jej pasję do muzyki. Należeli do chóru kościelnego, a Klaudia od niemowlaka spędzała z nimi czas na próbach, dlatego siłą rzeczy stała się częścią chóru już jako dziecko. Od lat sama pisze teksty i komponuje muzykę, nagrywa w domu, a nagrania umieszcza w mediach społecznościowych. Na co dzień pracuje w szkole jako nauczyciel wspomagający. Ukończyła pedagogikę specjalną, by pomagać w nauczaniu dzieci z problemami. Uwielbia te zajęcia, bo pomaganie dzieciom jest świetne zwłaszcza, że w zajęcia może wplatać też muzykę. Jej największym marzeniem jest wydanie własnej płyty z autorskimi piosenkami, które mogłaby grać akustycznie podczas swoich koncertów, a The Voice of Poland pozwoli jej zostać zauważoną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze