Joanna Dudkowska - koncert w Poznaniu wyjątkowym przeżyciem! [GALERIA]

i

Autor: Bartłomiej Szymkowiak

Joanna Dudkowska - koncert w Poznaniu wyjątkowym przeżyciem! [GALERIA]

2018-11-06 15:56

Wielkie emocje na koncercie Joanny Dudkowskiej w Poznaniu! Co się działo? Przekonajcie się oglądając zdjęcia na ESKA.pl

Koncert polskiej basistki był fantastycznym przeżyciem dla niezwykle zróżnicowanej publiczności, która pojawiła się 27 października w poznańskiej Auli Artis. Na widowni można było zobaczyć przedstawicieli kilku pokoleń słuchaczy. Starsza widownia wzruszała się przy hitach Budki Suflera wykonywanych przez Felicjana Andrzejczaka czy nieśmiertelnych przebojach Urszuli, młodsza żywiołowo reagowała na fantastyczne interpretacje utworów Bruno Marsa czy Muse. Widownia rozbłysła łuną świateł telefonów komórkowych – współczesnym odpowiednikiem dawnych płomieni zapalniczek.

Joanna Dudkowska - koncert w Poznaniu

Z pewnością wszyscy docenili fantastyczny warsztat i wirtuozerię gry Joanny Dudkowskiej, która okazała się artystką doskonale sprawdzającą się w każdym gatunku muzyki. Po finałowym utworze z repertuaru Budki Suflera - Noc komety - publiczność oklaskiwała na stojąco wszystkich artystów, w tym Felicjana Andrzejczaka i Urszulę, którzy spotkali się na jednej scenie po raz pierwszy od 35 lat. Wydarzenie odbyło się dzięki mecenatowi firmy Rowaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE