#JLOTIKTOKCHALLENGE robi furorę! O co chodzi i jak go zatańczyć?

2020-02-20 15:26 RW
#JLOTIKTOKCHALLENGE robi furorę! O co chodzi i jak go zatańczyć?
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News #JLOTIKTOKCHALLENGE robi furorę! O co chodzi i jak go zatańczyć?

#JLOTIKTOKCHALLENGE to kolejny nowy trend 2020 roku, który cieszy się sporą popularnością wśród użytkowników TikToka oraz Instagrama. Sprawdź na ESKA.pl, na czym polega najnowszy eksperyment z zagranicy i spróbuj wziąć w nim udział!

Jennifer Lopez, znana także jako JLo, jest amerykańską aktorką, popową piosenkarką, tancerką, projektantką mody, producentką i businesswoman. Co jakiś czas w mediach społecznościowych zauważalne są nowe trendy, w które angażują się ich użytkownicy. Tak też stało się z nowym wyzwaniem na TikToku, które podbija sieć! Mowa o #JLOTIKTOKCHALLENGE!

#JLOTIKTOKCHALLENGE - na czym polega?

Nowy challenge zainicjowany przez samą wokalistkę Jennifer Lopez, zachęca ludzi w każdym wieku do pokazania swojej najlepszej choreografii tanecznej. Ma to być nie tylko taniec, ale także kawałek ulubionej części Super Bowl Halftime Show, na którym wystąpiła Jennifer wraz z Shakirą. Super Bowl odbył się 2 lutego 2020 roku na Hard Rock Stadium w Miami. Osoby biorące udział w najnowszym wyzwaniu, tańczą przede wszystkim do piosenek JLO takich jak: On The Floor, czy Love Don't Cost a Thing.

Popularna artystka obiecała także swoim fanom, że udostępni najlepsze TikToki na swoich platformach społecznościowych i dotrzymała słowa. Na jej InstaStories można zobaczyć jak piosenkarka publikuje choreografie przeróżnych osób z hasztagiem #JLOTIKTOKCHALLENGE.

Najnowsze