Jesteś spod znaku Byka? To tak samo jak te gwiazdy muzyki!

2020-04-21 17:23 MK
Adele
Autor: AFP/EAST NEWS

Wiele osób regularnie zastanawia się, która gwiazda urodziła się tego samego dnia, bądź posiada taki sam znak zodiaku, co oni. Jeśli urodziliście się między 20 kwietnia a 20 maja, oznacza to, że waszym znakiem zodiaku jest Byk. Z pewnością nie mieliście pojęcia, że tak wiele artystów muzycznych również jest spod tego znaku. Na ESKA.pl dowiecie się, z którymi gwiazdami łączą was podobne cechy charakteru.

Każdy z nas zna kogoś, kto wierzy w magię zaklętą w znakach zodiaku. Zostają one nam nadane z chwilą narodzin i według wierzeń, w dużej mierze odpowiadają za cechy naszego charakteru, a także powodzenie w wielu kwestiach - w pracy, w miłości czy w przyjaźni. Byk jest czwartym w kolejności znakiem zodiaku i posiadają go osoby urodzone między 20 kwietnia a 20 maja. Zgodnie z tym, co mówią horoskopy, zodiakalne Byki są bardzo uparte i konsekwentnie dążą do wyznaczonych celów. Pomaga im w tym wewnętrzny spokój oraz zrównoważenie emocjonalne. Nie są z natury awanturnikami, aczkolwiek twardo stąpają po ziemi, głośno mówiąc o tym, czego oczekują. Nie ukrywają też tego, że interesuje je dobrobyt materialny. Pieniądze szczęścia nie dają to przysłowie, z którym na pewno nie potrafiliby się do końca identyfikować. Patrząc na listę artystów, którzy również są zodiakalnymi Bykami, chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że tak właśnie jest.

Między 20 kwietnia a 20 maja na świat przyszło wiele gwiazd muzyki. Zapewne dzięki swojemu uporowi i determinacji, a czasami nawet zdrowemu egoizmowi, wynikającym z daty narodzin, udało im się osiągnąć tak dużo. W galerii poniżej znajdziecie nazwiska tych twórców, którzy również są zodiakalnymi Bykami. Kto wie - może łączy was z nimi więcej, niż kiedykolwiek sądziliście?

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze