Jessie J jako nastolatka: zobacz, jak śpiewała w wieku 15 lat! Zmieniła się? [VIDEO YOUTUBE]

2013-06-10 18:01

Jessie J swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła już jako mała dziewczynka, a w wieku 15 lat odnosiła pierwsze sukcesy. Jak Jessie J śpiewała na początku swojej kariery? Po YouTube krąży nagranie, w którym nastoletnia Jessica Cornish po odebraniu nagrody dla Najlepszej Młodej Piosenkarki Pop wykonuje na żywo kawałek Get Here!

Jessie J jest dziś gwiazdą znaną na całym świecie. Jak wyglądały jej początki? Na YouTube znaleźliśmy filmik, w którym 15-letnia Jessica Cornish śpiewa piosenkę Get Here tuż po odebraniu nagrody dla Najlepszej Młodej Piosenkarki Pop na gali Britain's Brilliant Prodigies w 2003 roku. Występ nastoletniej Jessie poprzedził materiał wideo z jej ćwiczeń wokalnych. Co zaskakuje fanów gwiazdy po ich obejrzeniu?

Jak się okazuje, Jessie J dawniej śpiewała dokładnie tak samo, jak brzmi dziś. Co ciekawe, głos piosenkarki nie zmienił także barwy podczas zwykłego mówienia.

>>> Wild - Jessie J. Zobacz nowy teledysk Jessie J! [VIDEO]

Marzeniem 15-letniej Jessicy było nagranie hitu, dzięki któremu stanie się rozpoznawalna. Jak widać, marzenia się spełniają, a Jessie J ma już na swoim koncie znacznie więcej niż jeden przebój ;).


Zobacz Get Here - Jessie J w wieku 15-lat!
Zobacz Jessie J na gali Britain's Brilliant Prodigies w 2003 roku!JB

Najnowsze