Jeremi Sikorski - wiek, Instagram, sklep, wzrost, dziewczyna, rodzina

2020-05-08 11:28
Jeremi Sikorski
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kim jest Jeremi Sikorski? Ile ma lat, z kim się spotyka i czym zajmuje się na co dzień? To najczęściej zadawane pytania dotyczące młodej gwiazdy. Wszystko, co chcecie wiedzieć o Jeremim Sikorskim znajdziecie na ESKA.pl!

Jeremi Sikorski - wiek, wzrost, dziewczyna, rodzina i najlepsze ciekawostki, o których nie mieliście pojęcia - najważniejsze informacje o wokaliście zbieramy dla was w jednym miejscu! Co dzieje się u gwiazdy młodego pokolenia? Artysta w 2018 roku zaprezentował swój trzeci album studyjny zatytułowany Soon. Jesienią 2019 roku piosenkarza mogliśmy podziwiać w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Później Jeremi przedstawił światu swoją markę odzieżową, której poświęcił dużo czasu.

Jeremi Sikorski - wiek, wzrost

Ile lat ma Jeremi Sikorski? Piosenkarz urodził się 20 kwietnia 1999 roku, więc w 2020 skończył 21 lat. Zastanawiacie się też, ile wzrostu ma Jeremi Sikorski? Młody wokalista ma 192 cm!

Jeremi Sikorski - sklep

Jeremi tworzy własne kolekcje w oparciu o swój gust i sprzedaje je za pośrednictwem platformy mymusicshop.pl, a także na stronie swojego sklepu Wolf House.

Jeremi Sikorski - Instagram

Jeremi na swoim Insta bardzo często udostępnia nowe zdjęcia i filmiki. Wokalistę na Instagramie znajdziecie pod nazwą @jeremisikorski.

Domowe Granie: Sandra Rugała z koncertem na ESKA.pl! Zaśpiewała wielkie hity!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jeremi Sikorski - dziewczyna

Jeremi Sikorski chociaż uwielbia dzielić się z fanami wieloma informacjami, to o życiu prywatnym nie mówi za dużo.

Jeremi Sikorski - rodzina

Jeremi Sikorski ma brata Artura i siostrę Konstancję. 

Jeremi Sikorski - gdzie mieszka?

Od urodzenia Jeremi Sikorski mieszka w Warszawie.

Jeremi Sikorski - ciekawostki

Ulubione potrawy piosenkarza to pizza, makaron penne z sosem pomidorowym i krem z pomidorów.

Na jakich instrumentach gra Jeremi? Skrzypce, altówka, fortepian i gitara.

Potrafi mówić jak król Julian. Jak sam mówi: Nie słyszę tego, ale moi znajomi mówią, że faktycznie potrafię to robić. Zawsze wygłupiam się tak ze swoim przyjacielem.

Co ogląda w sieci? Oglądam dosłownie wszystko. Od ambitnych dokumentów, przez programy przyrodnicze, po najdziwniejsze filmiki z otchłani internetu.

Jakich artystów słucha Jeremi? Bruno Mars, Ed Sheeran, Shawn Mandes, Taco Hemingway, Jarecki.

Jeremi Sikorski mając półtora roku zobaczył w telewizji koncert Whitney Houston w Sopocie…i nauczył się go na pamięć. W czerwcu 2015 r. Jeremi wystąpił w telewizyjnym koncercie Debiuty na Festiwalu Piosenki Opole 2015. Niewątpliwymi atutami Jeremiego są: słuch muzyczny i połączenie śpiewania na żywo z tańcem – nieodłącznie pojawiającym się w każdym teledysku.

Jeremi był i jest nieodłącznym elementem Young Stars Festival oraz całego projektu Young Stars. W 2015 zdobył nagrodę podczas Young Stars Awards dla Najlepszego Debiutu 2015.

Najnowsze