Jeremi Sikorski i Kasia Ptasińska jako Shawn Mendes i Camila Cabello! Ognisty duet z hitem lata!

2019-11-23 19:46
Jeremi Sikorski i Kasia Ptasińska jako Shawn Mendes i Camila Cabello! Ognisty duet z hitem lata!
Autor: M. Zawada Jeremi Sikorski i Kasia Ptasińska jako Shawn Mendes i Camila Cabello! Ognisty duet z hitem lata!

Shawn Mendes i Camila Cabello podbili radiowe i telewizyjne listy hitów - tego lata zdobyli wszystko, co do zdobycia było. Teraz czas, by Jeremi Sikorski i Kasia Ptasińska zdobyli kolejne serca polskich widzów w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak poradzą sobie w metamorfozie śpiewając megahit Senorita? Obejrzyjcie fragment występu - na ESKA.pl!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 23.11.2019 - w finałowym odcinku show o nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych na cele charytatywne zawalczą: Emilia Komarnicka-Klynstra, Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny i Adam Stycharczuk. W tym programie wszyscy uczestnicy śpiewają do samego końca, dlatego pozostałych artystów zobaczymy w niezapomnianych duetach. Jeremi Sikorski i Kasia Ptasińska wcielają się w jedną z najgorętszych par światowego show-biznesu - Shawna Mendesa i Camilę Cabello. Wykonają ich największy hit lata 2019, który doskonale znacie z anteny Radia ESKA - Senorita, do którego powstał bardzo zmysłowy teledysk!

Jeremi Sikorski i Kasia Ptasińska mają za sobą jedenaście tygodni walki solo, teraz muszą wystąpić w duecie! Jak artyści radzą sobie z tym wyzwaniem? - W duecie z jednej strony jest trudno, a z drugiej strony jest (…) team spirit, taki duch zespołu - stwierdza Maciej Dowbor. - Ja się bardzo cieszę, że możemy stanąć na scenie razem, bo to jest coś nowego - mówi Jeremi. – Piosenka Senorita... Możemy też coś tutaj zagrać i stworzyć historię - zapewnia Kasia. - Stworzyć atmosferę też - dodaje Jeremi. 

Jeremi Sikorski i Kasia Ptasińska jako Shawn Mendes i Camila Cabello

Jak Jeremi i Kasia radzą sobie w roli kochanków na scenie? - Nie bój się - gramy! Możesz mnie tam macać -– śmieje się Kasia. A Jeremi zdradza: - Kasia (…) jak śpiewa Camilę - ja jestem zakochany w tym. Jesteś świetną senoritą i nie muszę udawać! Jak wypada Kasia jako zmysłowa senorita a Jeremi jako jej uwodzicielski latin lover? Zobaczcie fragment programu!

Wielki finał 12. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę 23 listopada o godzinie 22:15 w Polsacie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze