Twoja Twarz Brzmi Znajomo, 11. odcinek za nami. Wiadomo, kto wystąpi w finale!

2019-11-17 0:21
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, 11. odcinek za nami. Wiadomo, kto wystąpi w finale!
Autor: M. Zawada

Przedostatni odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo obfitował w wiele znakomitych metamorfoz. Kto, jak wyglądał? Co powiedzieli jurorzy? Relacja z 11. odcinka do sprawdzenia na ESKA.pl

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12, odcinek 11. pełny był zaskoczeń i oczywiście znakomitych metamorfoz. Jako pierwsza na scenie jako DJ Bobo pojawiła się Kasia Ptasińska. Wykonała słynny przebój Chihuahua. - Świetnie poradziłaś sobie z tym zadaniem, chylę czoła - powiedział Kazik Mazur, który w tym odcinku zastępował Kacpra Kuszewskiego. Adam Strycharczuk wylosował Mieczysława Fogga i Tango Milonga. Występ zadedykował swojemu tacie a otrzymał za niego od wszystkich jurorów oklaski na stojąco. - Adaśku, po prostu kocham cię. To jest nieprawdopodobne. Ja już wiem, że Ty jesteś utalentowany. Naprawdę przekonywałeś mnie do tego długo (…). Jestem pod wrażeniem nieprawdopodobnego twojego postępu wokalnego (…). Ty dla mnie jesteś odkryciem tego programu - podsumowała dokonania Adama Małgorzata Walewska. Emilia Komarnicka – Klynstra stała się Anną Jantar w piosence Wielka dama tańczy sama. - Absolutnie dzisiaj to była najlepsza wersja Anny Jantar we wszystkich edycjach tego programu (…). Emilia bardzo ci dziękuję za ten niełatwy występ, bo było to coś naprawdę magicznego - oceniła Kasia Skrzynecka.

A tysięczne wykonanie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo należało do Jeremiego Sikorskiego. Wcielił się w Katy Perry w utworze Swish, Swish. - Jeremi zaskoczyłeś mnie naprawdę w 100 procentach. Miałeś bardzo trudne zadanie. Katy Perry jest chłopczycą trochę. Im bliżej nam (facetom) tym dalej. Dlatego trudno znaleźć, ile procent jest kobiety a ile procent mężczyzny - mówił Kazik Mazur. Łukasz Zagrobelny przeobraził się w Luciano Pavarotti w Ave Maria. Otrzymał od jurorów owacje na stojąco. - To był przepiękny tenor, pełen miłości, wrażliwości, to była po prostu miłość w twoim głosie, jeszcze raz dla ciebie wstaję - powiedziała Kasia Skrzynecka. Ewelina Ruckgaber zamieniła się w Dominikę Gawędę z Blue Cafe w hicie Buena. - Jestem pod wielkim wrażeniem i czuję się jak w wehikule czasu - mówił gość programu Paweł Rurak - Sokal z Blue Cafe. – Niesamowite wrażenie stać obok samej siebie - dodała Dominika. - Gratuluję ci dzisiejszego występu. Cieszę się, że po tylu świetnych, męskich rolach dzisiaj byłaś tak fantastyczną kobietą - oceniła Kasia Skrzynecka.

Robert Koszucki wcielił się w Gena Simmonsa z Kiss w Rock And Roll All Nite. - Mam wrażenie, że blisko twojej osobowości ten występ się znalazł. Mam wrażenie, że też barwę głosu miałeś bardzo bliską do oryginału - powiedziała Małgorzata Walewska. Ewelina Lisowska zmierzyła się z piosenką To nie ja i postacią Edyty Górniak. - Kiedy śpiewasz to chcę krzyczeć z całego serca muzyką twojego śpiewu i wrażliwości. Jesteś cudna - komplementował wokalistkę Paweł Królikowski. Po głosowaniu jurorów na pozycji lidera uplasowała się Ewelina Lisowska (30 pkt), dwa punkty mniej uzyskał Adam Strycharczuk, a trzeci był Łukasz Zagrobelny (24 pkt). Uczestnicy zgodzili się z jurorami i zwyciężczynią odcinka została Ewelina Lisowska. Swoją nagrodę, czek na 10 tysięcy złotych przekazała Milickiemu Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - finał

A już 23 listopada 2019 finał. O 100 tysięcy złotych powalczą Adam Strycharczuk (273), Emilia Komarnicka – Klynstra (333), Ewelina Lisowska (311) i Łukasz Zagrobelny (297). W duetach wystąpią zaś: Ewelina Ruckgaber, Kasia Ptasińska, Robert Koszucki i Jeremi Sikorski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze