Jennifer Lopez i Maluma łączą siły! Nowe piosenki najgorętszymi premierami tej jesieni?

2020-09-25 15:31 Maksymilian Kluziewicz
Jennifer Lopez i Maluma
Autor: materiały prasowe

Jennifer Lopez oraz Maluma wydali dzisiaj dwa wspólne utwory – Pa Ti oraz Lonely, wraz ze stanowiącym jedną całość teledyskiem. To nie koniec, a dopiero początek współpracy między legendarną J. Lo. i najgorętszym latynoskim artystą tej dekady – Malumą! Artyści pojawią się wspólnie w filmie! Szczegóły na ESKA.pl.

Jennifer Lopez i Maluma - Pa Ti oraz Lonely to utwory wyprodukowane przez Jona Leone’a i Édgara Barrerę oraz napisane wspólnie przez Jennifer Lopez i Malumę. Utwory pojawią się w filmie Marry Me produkcji Universal Pictures, który trafi do kin w przyszłe walentynki – 12 lutego 2021 roku. Oba utwory znajdą się także na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do filmu, która zostanie wydana przez Sony Music.

Jennifer Lopez wciela się w rolę muzycznej supergwiazdy Kat Valdez. W Marry Me zobaczymy także Owena Wilsona – jego postać to Charlie Gilbert, nauczyciel matematyki. Kat i Charlie, kompletnie sobie nieznajomi, decydują się pobrać. To nietypowy romans dwójki ludzi, poszukujących czegoś prawdziwego w świecie, w którym wartość mierzy się lajkami i liczbą obserwujących – Marry Me to nowoczesna historia miłosna o celebrytach, małżeństwie i mediach społecznościowych.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Maluma i Jennifer Lopez - film

Kat Valdez (Lopez) jest połówką najseksowniejszej pary celebrytów na Ziemi, wraz z będącym obiektem pożądania milionów kobiet Bastinanem (debiutancka rola Malumy). Kiedy ich wspólny singiel Marry Me podbija listy przebojów, para postanawia się pobrać – cała ceremonia transmitowana jest na żywo poprzez social media prosto do telewizorów, komputerów i telefonów milionów ich fanów.

Rozwiedziony nauczyciel matematyki Charlie Gilbert (Owen Wilson) zostaje zaciągnięty na koncert Kat przez swoją córkę Lou (Chloe Coleman, Big Little Lies) i swoją najlepszą przyjaciółkę (Sarah Silverman). Kiedy Kat dowiaduje się, na chwilę przed ceremonią, że Bastian zdradził ją z jej asystentką, przeżywa załamanie na scenie, kwestionując miłość, prawdę i wierność. Kiedy jej świat się rozpada, nawiązuje kontakt wzrokowy z nieznajomym w tłumie.

Jeśli to, co znasz tak dobrze, cię rozczarowuje, być może to, czego nie znasz w ogóle, jest rozwiązaniem. W momencie kompletnego szaleństwa, Kat decyduje się poślubić Charliego. Impuls rozpoczyna nieoczekiwany romans. Nie każdemu jednak jest on na rękę. Pojawia się uniwersalne pytanie: czy dwie osoby z tak różnych światów mogą zakopać przepaść między nimi i stworzyć miejsce, do którego oboje należą?

Marry Me wyreżyserowała Kat Coiro (It’s Always Sunny in Philadelphia, Dead to Me) na podstawie scenariusza Johna Rogersa (The Librarians) oraz Tami Sagher (30 Rock) i Harper Dill (The Mick). Film wyprodukowali Elaine Goldsmith-Thomas (Hustlers, Maid in Manhattan), Jennifer Lopez, Benny Medina (Hustlers, The Fresh Prince of Bel-Air) oraz John Rogers.

Najnowsze