Patty

i

Autor: YouTube/PattyTV

gwiazdy

Jej hit "Zabiłeś tę miłość" śpiewała cała Polska. Jak dziś wygląda i czym zajmuje się Patty?

2024-06-19 16:56

Gdyby Polacy mieli wskazać ponadczasowy "break-up anthem", z pewnością wielu z nich postawiłoby na hit Patty "(Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas". Utwór do dzisiaj wygenerował ponad 50 milionów odsłon i regularnie staje się viralem w mediach społecznościowych. Sama artystka ma do niego spory sentyment i chętnie opowiada o kulisach jego powstania.

Wokalistka Patty zapisała się na kartach historii polskiej popkultury za sprawą ponadczasowego hitu "(Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas". Utwór miał swoją premierę w 2012 roku i z miejsca podbił serca słuchaczy, szczególnie tych nastoletnich, przechodzących wówczas pierwsze rozterki miłosne. Patty napisała ją z myślą o partnerze, który dopuścił się zdrady, a w nakręconym do kawałka teledysku wystąpił debiutujący wówczas w świecie mediów Aleksander Sikora - prezenter telewizyjny kojarzony przede wszystkim z roli prowadzącego format "Pytanie na śniadanie". Mimo upływu ponad dekady od premiery "(Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas" niezmiennie robi furorę, co widać w komentarzach. "Starzy słuchacze" regularnie powracają do piosenki, a nowi mają szansę odkryć ją między innymi za pośrednictwem Tik Toka. "(Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas" to singiel, który co kilka miesięcy świętuje swoją kolejną, bo z pewnością nie drugą młodość. Będąca dziś mamą Patty nie odcina się od singla, który nagrała jako 21-latka.

Zobacz też: Jej hit Za każdym razem śpiewała CAŁA Polska. Nie była gotowa na karierę. Dziś powraca!

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?

Tak dziś wygląda Patty

Teledysk do piosenki "(Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas" był najchętniej oglądanym przez Polaków klipem w serwisie VEVO w 2013 roku. Do dziś wygenerował prawie 60 milionów odsłon. Artystka do dziś jest aktywna muzycznie. W 2020 roku Patty urodziła córkę, której zadedykowała najnowszy utwór "Dla J.". Gwiazda muzyki przyznała, że jej ciąża nie przebiegła spokojnie.

Postawiono mi diagnozę, przez którą zawalił mi się świat, ale nie poddałam się i walczyłam o swoje dziecko do ostatnich dni. Dedykuję jej tę piosenkę, bo to zwieńczenie wszystkich emocji, które czułam nosząc ją pod sercem dziewięć miesięcy - napisała w opisie do ballady.

Zobaczcie, jak dziś wygląda piosenkarka. Jest nie tylko szczęśliwą mamą, ale i mężatką.