Jej hit Cry For You znają wszyscy! Co się stało z September?

2020-07-14 14:04
September
Autor: Aleksander HEBA/East News

Kilkanaście lat temu miała u stóp właściwie całą Europę. Jej dwa krążki sprzedały się doskonale, a pochodzące z nich single bez problemu docierały na szczyty najważniejszych list przebojów. September, bo o niej mowa, uchodziła niegdyś za jedną z największych gwiazd muzycznych. Dziś o wokalistce słychać niewiele. Co się z nią stało? Czy dalej tworzy muzykę? Sprawdź na ESKA.pl.

September - co słychać u piosenkarki, która w latach 2005-2007 odnosiła wielkie sukcesy nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie? To pytanie zapewne zadaje sobie wiele osób, która przypadkowo bądź nie trafiły na któryś z jej hitów. A tych było sporo! Wraz z wydaniem swojego drugiego albumu studyjnego In Orbit September stała się wielką gwiazdą nie tylko w swojej rodzinnej Szwecji, ale również poza jej granicami. Pochodzące z krążka piosenki Looking For Love, Setellites oraz Cry For You otworzyły wokalistce drzwi do wielkiej sławy. Ostatnia z nich dotarła nawet do 74. miejsca na liście HOT 100 w Stanach Zjednoczonych. Kolejny album September zatytułowany Dancing Shoes powtórzył sukces poprzednika. Kawałki Until I Die czy Can't Get Over również podbiły serca milionów słuchaczy. I kiedy wydawało się, że September ma predyspozycje do zostania z nami przez kolejne lata, artystka nagle zniknęła. Co się z nią stało i co dzisiaj robi?

Koncerty przełożone na 2021 rok

September teraz

Po wielkiej promocji w Europie, September zniknęła na kilka lat. Po powrocie skupiła się na podbijaniu szwedzkiego rynku muzycznego. W 2011 roku ukazał się jej czwarty album, który nie wylansował żadnych międzynarodowych hitów na miarę Cry For You czy Satellites. Rok później wokalistka zrezygnowała ze swojego pseudonimu i ogłosiła, że ma zamiar kontynuować karierę muzyczną jako Petra Marklund. W 2016 roku urodziła pierwsze dziecko, a w 2018 drugie. Ostatni numer piosenkarki Djur miał premierę 5 czerwca 2020 roku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze