Jego występ na karaoke jest hitem. Nowy wiral na Tiktoku!

2022-07-29 10:17
Karaoke - Władysławowo
Autor: screen z tiktoka/@cezarczyk

W jednym z lokali nad morzem zorganizowano karaoke, podczas którego chętni mogli zaprezentować swoje zdolności wokalne. Jednak to, co zrobił jeden z uczestników podbiło serca wszystkich zgromadzonych. Fragment trafił do sieci, gdzie szybko stał się hitem. Sprawdźcie dlaczego!

Morze, lato i śpiewa - czy to nie brzmi idealnie? Tak właśnie było kilka dni temu we Władysławowie na karaoke. Jeden z uczestników popisał się niesamowitymi umiejętnościami wokalnymi. Zaczął śpiewać, a widownia niemal zamarła.. Jednak kilka chwil później zaskoczona publiczność nagrodziła mężczyznę wielkim aplauzem! Nagranie trafiło do sieci i bardzo szybko zdobyło ogromną popularność. Po zaledwie czterech dniach od publikacji nagranie zobaczyło już ponad 54 tys. internautów!

TKM & Marianne i wakacyjny klimat w Domowym Graniu! Letni koncert, TYLKO na ESKA.pl

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Władysławowo - karaoke

Karaoke we Władysławowie stało się hitem sieci! Mężczyzna, który podbił serca widowni i użytkowników Tiktoka, podjął się próby zaśpiewania znanego hitu Budki Suflera - Takie Tango. Jego śpiew zaskoczył publiczność, ponieważ wykonanie brzmi niemal jak oryginał! Głos mężczyzny łudząco przypomina wokal Krzysztofa Cugowskiego. Tego samego zdania są internauci, którzy zachwycają się krótkim fragmentem występu.

Friz szaleje do miłosnej piosenki o Stegnie. TEN filmik to mistrzostwo!

Duplikat Cugowskiego?

Aż mam ciary

Wow!!!! Mógłby spokojnie być jego dublerem! Cudo głos!

Super, jak oryginał.

Sonda
Co sądzisz o wykonaniu mężczyzny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze