Vixen - nowa piosenka 2024 Różyczka

i

Autor: Universal Music Poland Vixen - nowa piosenka 2024 Różyczka

KONIECZNIE POSŁUCHAJCIE

Jego "Ne Rozumiju" jest jednym z hitów roku. Vixen utworem "Różyczka" udowadnia swój talent!

2024-04-22 12:41

Vix.N twórca ogólnopolskiego hitu "Ne Rozumiju”, który został rewelacyjnie przyjęty przez fanów oraz stacje radiowe, o czym świadczy pierwsze miejsce na AirPlay czy wielomilionowe wyświetlenia na Spotify i YouTube, powraca z nową piosenką - „Różyczka” będąca następcą poprzedniego przeboju.

Nowości Muzyczne 2024: "Różyczka" to intymna podróż w głąb siebie. Mówi o dojrzewaniu, rozczarowaniach związanych z niepowodzeniami na drodze do spełnienia i o determinacji w dążeniu do rozkwitu. Symbolika róży nie jest przypadkowa - jej złożoność wpasowuje się idealnie w mistyczny klimat utworu. Kwiat jest piękny, może też zranić kolcami. W zestawieniu z muzyką nasuwają się pewne podobieństwa.

twocolors i Roe Byrne stworzyli hit wiosny 2024! "Stereo" od razu wchodzi do głowy

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Vixen - nowa piosenka 2024

Charakter muzyki skomponowanej przez Johna Neko na gitarze pobudza wyobraźnię i przenosi nas w magiczne miejsce wyciągnięte z otchłani pamięci, niemal utraconej, niby deja vu. Wiolonczela Natalii Kowalskiej dodatkowo podbija wyjątkową atmosferę piosenki. Produkcja Jordaninio zamyka utwór w spójną całość.

Teledysk nakręcony w lesie podczas majestatycznej mgły do "Różyczki" to dzieło ekipy 9LITER FILMY. Artysta zapowiada formułę łączenia teledysków ze sobą fabularnie, w kolejnym singlu historia będzie kontynuowana, co da nam minimum dwuczęściową muzyczną fabułę, na którę czekamy jak na kolejny odcinek ulubionego serialu.