twocolors i Roe Byrne stworzyli hit wiosny 2024! Stereo od razu wchodzi do głowy

i

Autor: Universal Music Poland twocolors i Roe Byrne stworzyli hit wiosny 2024! "Stereo" od razu wchodzi do głowy

PREMIERA

twocolors i Roe Byrne stworzyli hit wiosny 2024! "Stereo" od razu wchodzi do głowy

2024-04-19 14:34

Prosto z Berlina, duet twocolors wraca z nowym singlem „Stereo”. W utworze gościnnie pojawia się irlandzki wokalista Roe Byrne. Posłuchajcie utworu premierowo już teraz! Od razu dodacie go do swojej playlisty.

Nowości Muzyczne 2024: Stereo to połączenie talentu, innowacji, podnoszących na duchu melodii charakterystycznych dla twocolors oraz chwytającego za serce wokalu Roe. Ten utwór podbije listy przebojów dance na całym świecie. Dla obu stron ta współpraca jest ważnym krokiem w karierze. twocolors słyną z produkcji na najwyższym poziomie. Roe to z kolei talent bez filtrów, prezentujący emocjonalną głębię. W jego muzycznej podróży bardzo ważne były gitarowe melodie, które przemawiają prosto do duszy.

Tiesto odświeżył jeden z największych hitów wszech czasów. To wersja na lato 2024!

Zapłakana Natasza Urbańska w The Voice Kids: - "Muszę wyjść." Wideo

twocolors - nowa piosenka Stereo

twocolors i Roe tak komentują utwór: - Stereo opowiada o wyjątkowym uczuciu spotkania i połączenia się z kimś, kto jest po prostu magiczny. Chodzi o tę jedną na milion szansę znalezienia dokładnie tej właściwej osoby, z którą będziemy zsynchronizowani i będziemy mogli wyleczyć się z poprzednich związków. Kiedy jesteśmy z kimś w pełni kompatybilni, stajemy się niezniszczalni – komentują artyści.

twocolors - kim są?

twocolors ugruntowali swoją pozycję jako jedne z najbardziej ekscytujących nowych twarzy na scenie muzyki elektronicznej w ostatnich latach, nagrywając remiksy dla światowych gwiazd, m.in. Black Eyed Peas, Shakiry, Jessie J i Lost Frequencies. Ich sukcesy mówią same za siebie – duet ma na koncie ponad 5,3 mln miesięcznych słuchaczy na Spotify i sporo prestiżowych wyróżnień, w tym złote i platynowe płyty w kilku krajach.

Roe Byrne - kim jest?

Urodzony w Irlandii Roe Byrne rozpoczął songwriterską karierę w bardzo młodym wieku. Dzięki uduchowionemu wokalowi i zdolności szczerego opowiadania historii, zwrócił uwagę popularnego irlandzkiego artysty Dermota Kennedy’ego, który okrzyknął go „kolejnym wielkim sukcesem irlandzkiej muzyki”. Emocjonalna gitara Byrne’a i jego urzekający liryzm wznoszą „Stereo” na wyższy poziom artyzmu.