Jędrzej Skiba i Robert Wojciechowski - bitwa w The Voice of Poland 11. Kto okazał się lepszy?

2020-10-31 22:44 AW
The Voice of Poland
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Tych dwóch utalentowanych wykonawców zmierzyło się ze sobą w ostatnim odcinku, w którym możemy przyglądać się etapowi Bitew. Który z nich okazał się lepszy i pokonał swojego konkurenta? Walka między nimi była niezwykle emocjonująca, a decyzja trenerki - bardzo trudna.

Jędrzej Skiba i Robert Wojciechowski - bitwa w The Voice of Poland 11. Kto okazał się lepszy i pokonał konkurenta? Bitwy to ulubiony etap wielu widzów muzycznego show Telewizji Polskiej. Walka zaczyna robić się coraz bardziej zacięta, a każdy odcinek przynosi jeszcze większe emocje. 31 października widzowie mogą obejrzeć ostatni już odcinek z etapu Bitew, po którym uczestnicy dostaną się do Nokautów. A stąd już bardzo krótka droga do odcinków i na żywo i finału! Komu tym razem uda się powtórzyć sukces Alicji Szemplińskiej z zeszłego roku i który z trenerów będzie mógł świętować razem z nim ten sukces? Jak na razie walka między uczestnikami jest bardzo wyrównana, a decyzje trenerów z pewnością są niezwykle trudne.

Jędrzej Skiba i Robert Wojciechowski - bitwa w The Voice of Poland 11

Uczestnicy z drużyny Urszuli Dudziak mieli przed sobą niełatwe zadanie. Panowie stanęli do Bitwy z piosenką Let It Go z repertuaru Jamesa Baya. Ula miała twardy orzech do zgryzienia, jednak ostatecznie podjęła decyzję, że lepiej poradził sobie Jędrzej Skiba i to on wygrał bitwę. Niestety żaden z trenerów nie zdecydował się na kradzież Roberta Wojciechowskiego.

Michał Szczygieł walczył, by nie odbiła mu sodówka. Artysta czuje, że powtórzy sukces hitu Nic tu po mnie [WYWIAD]
Najnowsze