Jeden z fanów zapytał o to wprost. Roksana Węgiel nie wahała się ani przez moment

2022-01-27 13:48
Roksana Węgiel
Autor: WBF

Życie prywatne Roksany Węgiel interesuje wielu jej fanów. Za pośrednictwem Instagrama wokalistka zorganizowała zabawę PRAWDA/FAŁSZ polegającą na tym, że wielbiciele mieli przedstawić swoje założenie na jej temat, a ona albo zgadzała się z tym, co zostało napisane, albo dementowała. Któryś z użytkowników serwisu zapytał wprost, czy Roxie jest zakochana.

Czy Roksana Węgiel jest zakochana? Fani popularnej polskiej wokalistki często zapominają, że gwiazda, tak jak każdy człowiek, ma prawo do prywatności i niekoniecznie musi chcieć dzielić się wszystkim ze światem. Tym razem artystka postanowiła jednak odnieść się do stwierdzenia, jakoby była kimś zauroczona. Nie jest tajemnicą, że Roxie bardzo dba o kontakt ze swoimi wielbicielami. Wykonawczyni hitu Korona regularnie łączy się z nimi podczas transmisji na żywo czy też organizuje tak zwane Q&A, w trakcie którego nazywani przez nią pieszczotliwie Węgielkami fani mogą pytać, o co tylko zechcą. Teraz gwiazda zdecydowała się na zabawę, która w ostatnim czasie bije rekordy popularności na Insta, a mianowicie PRAWDA/FAŁSZ. Wśród założeń na temat piosenkarki pojawiło się jedno dotyczące jej życia uczuciowego. Czy Roxie rzeczywiście jest w kimś zakochana? Ta odpowiedź nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Sonda
Jak oceniasz nowy wizerunek Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel zakochana?

Życie osobiste Roxie to temat wielu plotek. Gwiazda postanowiła uciąć wszelkie spekulacje i prosto z mostu przyznała, że nie jest w nikim zakochana. Artystka opatrzyła odpowiedź wiele zdradzającą emotką skwaszonej minki, którą zapewne należy rozumieć jako zmęczenie tego typu pytaniami. Nie jesteśmy zdziwieni i szanujemy za szczerość!

Roksana Węgiel: Sukces pozwolił mi zweryfikować przyjaźnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze