Jazmine Sullivan jak Lady Gaga, P!nk i Demi Lovato. Kim jest wokalistka?

Jazmine Sullivan
Autor: AP/East News

Super Bowl 2021 zbliża się wielkimi krokami. Oficjalnie wiadomo już, kto zaśpiewa hymn Stanów Zjednoczonych. Tym razem organizatorzy postawili na mniej komercyjne gwiazdy. The Star-Spangled Banner zaśpiewają w duecie Eric Church oraz Jazmine Sullivan. Co wiemy o wokalistce, przed którą hymn śpiewały m.in. Lady Gaga oraz Demi Lovato?

Super Bowl 2021 - kto zaśpiewa hymn państwowy Stanów Zjednoczonych The Star-Spangled Banner? Organizatorzy wydarzenia oficjalnie ogłosili tę wiadomość w mediach społecznościowych. W tym roku na scenie zobaczymy nie jednego, a dwoje artystów - Erica ChurchaJazmine Sullivan. Możliwość zaśpiewania hymnu na tak wielkiej imprezie, jaką jest Super Bowl, to nie lada wyróżnienie. W przeszłości organizatorzy stawiali na największe nazwiska w show-biznesie. Widzowie mogli usłyszeć The Star-Spangled Banner w wykonaniu takich gwiazd jak Christina Aguilera, Lady Gaga, P!nk czy też Demi Lovato. W wideo zamieszczonym poniżej możecie przekonać się, kto poradził sobie z tym zadaniem, a kto nie.

Z pewnością wielu internautów będzie poszukiwać informacji o tym, kim jest Jazmine Sullivan. Wokalistka, mimo że jest obecna na rynku muzycznym nie od wczoraj, a od kilkunastu lat, to nie jest tak znana jak artystki, które dostąpiły tego zaszczytu przed nią.

Hymny w wykonaniu gwiazd. Kto sobie poradził, a kto nie?

Jazmine Sullivan - kim jest?

Chociaż Jazmine z pewnością nie jest znana słuchaczom na całym świecie, to w Stanach Zjednoczonych nieustannie cieszy się wielkim uznaniem od chwili wydania swojego debiutanckiego albumu Fearless w 2008 roku. Gwiazda wydała w sumie trzy albumy studyjne. Najpopularniejszym klipem na jej kanale na YouTubie jest ten stworzony do kawałka Insecure, w którym towarzyszy jej Bryson Tiller. Na głównej scenie ze swoim show zaprezentuje się oczywiście The Weeknd.

Najnowsze