Jax Jones i Martin Solveig zbierają samotne serca. Lonely Heart hitem lata 2022?!

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Jax Jones i Martin Solveig zbierają samotne serca. Lonely Heart hitem lata 2022?!

Jax Jones i Martin Solveig zbierają samotne serca. Lonely Heart hitem lata 2022?!

2022-06-28 16:14

Jax Jones i Martin Solveig wracają razem jako Europa. W utworze Lonely Heart, który właśnie zaprezentowali, gościnnie pojawia się wschodząca gwiazda popu, Gracey. Przekonajcie się, że ich wspólny kawałek to jeden z hitów lata - słuchając go już teraz.

Hity lata 2022Lonely Heart ukazuje mroczniejszą stronę projektu Europa, z melancholijnym, ponurym wokalem oraz tekstem Gracey na mocnym house'owym bicie. Lonely Heart to nowoczesna piosenka taneczna, w którą wplecione są dekady zachodów słońca widziane z Café Mambo na Ibizie. Sam Jax Jones opowiedział, że najnowszy utwór projektu Europa jest o tym, co on sam chcę osiągnąć na parkiecie, czyli zebrać wszystkie samotne serca razem. 

LUKSUS EKIPY FRIZA, NAJEDZ SIĘ ZA 15 ZŁOTYCH, CZARNA SKRZYNKA W SAMOCHODZIE, KRZYSZTOF TRAPCZYK | ESKA XD #050

Jax Jones & Martin Solveig - piosenka Lonely Heart

To pierwszy singiel projektu Europa od czasu przeboju Tequila z udziałem RAYE z 2020 roku. Wcześniej, w 2018 roku, ukazał się numer All Day And Night z Madison Beer, który znalazł się w top 10 brytyjskiej listy przebojów i zgromadził ponad 400 milionów streamów. Najnowszy solowy przebój Jonesa, Where Did You Go?, na samym Spotify jest obecnie odtwarzany ponad milion razy dziennie.

Europa to Jax Jones i Martin Solveig: dwaj przyjaciele, którzy - tak się składa - są również multiplatynowymi artystami. Panowie inspirują się nawzajem do poszukiwania muzycznych ścieżek, których sami nigdy by nie odkryli. Wszystko zaczęło się, gdy Martin po raz pierwszy usłyszał Jaxa jako DJ-a w Pacha Ibiza. Od pewnego czasu obaj podziwiali swoją twórczość, ale im więcej rozmawiali, tym bardziej zastanawiali się, czy nie powinni razem wejść do studia i wznieść ten podziw na inny poziom. - Tego pierwszego dnia w studiu każdy z nas poczuł, jak pęka bańka naszych naturalnych stref komfortu - wspomina Jones.

Europa to wypierający się gatunkowych szufladek i nieuznający muzycznych granic projekt. - Europa pozwoliła nam obu wyjść poza to, co wszyscy inni mogą uważać za rozsądne. Muzyka nie musi być rozsądna. Można nawet powiedzieć, że nie powinna być - wyjaśniają muzycy.